• Nerozumim postupu v obrazku - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Nerozumim postupu v obrazku. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Nerozumim postupu v obrazku

  • Vysvětlíte mi to polopaticky? Nerozumím tomu:



    Další informace


  • Co znamená tento štítek na obrázku? Viděl jsem to na plotě u domu.



    Další informace


  • .Html .css Rada ohledně obrázku



    Další informace


    Jak odstranit při nahrávání obrázků na blog.cz adresu obrázků imageproxy aby tam byl jen normální kód obrázku?

    Až do dnešního dne jsem neměla problém s nahráváním obrázku na můj blog. No dnes, když jsem si chtěla stáhnout kód obrázku na nahrání do Návšt. knihy, tak místo : a href"http://nd06.jxs.cz/285/553/5e335a0c20_93587961_o2.gif" rel"nofollow" http://nd06.jxs.cz/ hellip /a , se mi objevil kód : a href"http://imageproxy.jxs.cz/~nd06/jxs/cz~/285/553/5e335a0c20_93587961_o2.gif" rel"nofollow" http://imageproxy.jxs.cz/ hellip /a a v Návšt. knize byl místo obrázku paskvil... Můžete mi prosím poradit, jak to vrátit do normálu ? Děkuji.

    Další informace


    Co je zač konektor na obrázku?

    Prosím poraďte. V kabelu jsou též 3 konektory fdd. ltimg src a href"http://img24.eu/v-2r7jtsxq.jpg" rel"nofollow" http://img24.eu/ hellip /a gtPokud to nefunguje je to na adrese a href"http://img24.eu/v-2r7jtsxq.jpg" rel"nofollow" http://img24.eu/ hellip /a Doplňuji:Ale který IDE to asi nebude. Napadá mě jen SCSI, ale těch je více.

    Další informace


    Dotaz na vkládání obrázků



    Další informace


    Dobrý den.Nevíte jak se dá přidat do textu odkazy např.: zdroj obrázku TADY Zvýrazněné slovo TADY má být nějaký odkaz

    Nevíte jak to takto napsat?Doplňuji:pro HOMER Já jí chápu nevím kdo ne?

    Další informace


    Font textu v obrazku



    Další informace


    Existuje aplikace na spojení obrázků?

    Mám ve složce 150 obrázků, a potřebuju je složit dohromady, takže hledám program kde by se dalo nastavit 3 sloupce a 50 řádků a podle toho by se mi ty obrázky naskládaly a uložily jako jeden velký PNG. Je něco takového?

    Další informace


    Facebook problém s přidáním obrázku.

    Chci tam dát obrázek je to v .PNGa 900x500 (nějak tak)ale vždycky když to chci dát do jedné skupiny tak toukáže:Požadovaný obsah nelze nyní zobrazit. Je možné, že je obsah dočasně nedostupný, platnost odkazu, na který jste klikli, vypršela, nebo nemáte oprávnění tuto stránku zobrazit.-Je možné že to je kvůli toho že jsem ten obrázek uprovavala v a href"http:/hotoshop-online.com/" rel"nofollow" http:/hotoshop-online.com/ /a ?

    Další informace