• Nevím, jak to mám vymyslet. - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Nevím, jak to mám vymyslet.. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Nevím, jak to mám vymyslet.

 • Vymyslet úkol do sázky  Další informace


  Mohla by moderní civilizace vymyslet jiné řešení vykonávání tělesných potřeb než je kálení do vody?  Další informace


  Co vymyslet za hru pro maturanty?  Další informace


  Co jsou sny a jak je mozek dokáže vymyslet ?  Další informace


 • Mám nokii 500 a když si stáhnu videoklip z internetu nevím kam se mito uloží a kdeto mám hledat. Děkuji za odpověd  Další informace


  Mám Samsung Galaxy Ace a nevím, co si mám stáhnout na zamčení zpráv:)  Další informace


  Kde mám sehnat displej na Cube1 K55?  Další informace


 • Mám 800tisíc a nevím kde, jak a v čem podnikat, mám v dnešní době šanci na úspěch?

  Zahajte podnikání jen tehdy, když budete mít opravdu velkou jistotu, že si vyděláte alespoň 2x více než v běžném zaměstnání. Musí to být hodně dobrý nápad a počítejte s velmi tvrdou prací. Těch 800 tisíc není na začátek podnikání zase tak moc.

  Další informace


 • Jak zakrýt monokl na levém oku?

  PS: Když jsem si dala make-up, taky mi to nějak moc nepomohlo.

  Další informace


  Jak si vymyslet přezdívku?

  Prosím pomůžete mi vymyslet přezdívku k jménu Pavlína Kleinerová? Např. když Dorota je Doduš nebo Markéta je Makyka atd...taky ale jestli znáte youtubera Petra Lexu tak ten má přezdívku Hoggy protože má rád prasátka... Jediný co mě napadá že mám ráda jsou kočkovité šelmy, štěňátka a tanec lt33 prosím pomozte... Buď z toho jména nebo i z toho co mám ráda ... Díky moc.

  Další informace


 • Mám nový blog a nevím jak s ním mám zacházet!!

  Napište mi jak mám si tam dát počítadlo návštěvnosti animace twitter atd. moooc děkuji. za odpověd užitečná

  Další informace


  Mám blog na blog.cz a boužel nevím jak se s ním zachází. Poraďíte mi prosím??

  Zdravím! Prosimvás já jsem si založila nový blog ale tentokrát na blog.cz, ale já na tímhle serveru to boužel neumím tak nevím jak tam mám dát takové ty věci co jsou v menu: např. něčí twitter, počítadlo návštěvnosti, animace atd. A ještě si nevím rady jak mám to menu zešířit je strašně úzké.Doplňuji:A nemohli byste mi napsat jenom jak mám dát něco do menu například to počítadlo návštěvnosti???

  Další informace


  Ahoj Mám na ten samí notebook už 5 nabíječku za rok a půl a už nevím co stím mám dělat může mi někdo pomoct

  Doplňuji:Zásuvka je v pořádku. Nabíječku jsem měla pokaždé v servisu anic nenašly . Předtím jsem na ten samí netebook už měla 2 další nabíječky a dopadly uplně stejně z jedné mi šel i kouř.

  Další informace


 • Co mám dělat, když ho mám ráda a nevím, jestli i on mě?  Další informace


 • Jakou vymyslet soutěž pro zákazníky restaurace o dvě vstupenky na festival?

  turnaj v piti piva na ex :)

  Další informace


 • Pomůžete mi vymyslet básničku na...?

  Jak zavázat tkaničky u bot? Postup básničky by měl být :Nazout botu Utáhnout udělat uzel Udělat kličku Udelat oko Provléknout tkaničku utáhnoutMoc díky :)

  Další informace


  Nevím kam na střední, chtěla bych do Třebíče na maturitní obor, ale kam?

  Nevím kam na střední, chtěla bych do Třebíče na maturitní obor ale kam? Nevím... nejradši bych na stavebku nebo na hotelovku, obchodku...?

  Další informace


  Dobrý den, máme za DÚ napsat úvahu o zlomyslné lži, nevím, jak to mám napsat.

  To by ti poradili jedni ze zdejších, ale nesmím jmenovat !Jinak : LEŽ(úvaha)Co je to vlastně lež? Mohli bychom říci, že lež je vědomě projevená nepravda, ale můžeme sem zařadit i zatajování špatných známek nebo důležitých informací.Každý z nás už někdy lhal a kdo tvrdí, že ne, tak je to lež.Důležité je, abychom si svou chybu uměli přiznat a samozřejmě napravit.Určitě jsme se všichni setkali se dvěma druhy lží, a to milosrdnou a zlomyslnou.Milosrdnou lží se většinou snažíme dotyčné osobě něco nalhat, abychom jí neublížili.Když z našich úst vylétne milosrdná lež, mnohdy si to ani neuvědomíme. A to mi určitě dáte všichni za pravdu.Na druhou stranu zase zlomyslnou lží se snažíme dotyčného úmyslně poškodit a pošpinit ho.S tímhle typem lži se většinou setkáváme v časopisech o velice známých osobnostech a určitě to není jen v časopisech, ale i v obyčejném životě.Lež, ať milosrdná nebo zlomyslná je špatná věc. Měli bychom se jí velikým obloukem vyhýbat, protože: ,,Lež má krátké nohy . A z tohoto přísloví plyne, že na jakoukoli lež se většinou přijde a pravda si najde cestu a ukáže svou tvář.A protože je pravda, je i spravedlnost, která je v životě stejně důležitá.

  Další informace


  Co mám dělat, když nevím, jaké mám přihlašovací číslo do školy na kterou se přihlašuji?

  Podle registračního čísla, které jste dostala u přijímacích zkoušek, byste se dověděla na netu výsledky přijímacích zkoušek.Dostanete oznámení od ředitelství školy o tom, zda jste byla, či nebyla přijata.ale výsledky zkoušek se bez čísla nedovíte.Dá se to napravit tak, že zajdete do školy, vezmete s sebou pro ověření doklady, které jste předkládala u přijímacích zkoušek, a dovíte se víc. Jste nezletilá, takže zřejmě by měl jít s vámi někdo z rodičů.

  Další informace


 • Jak poznat, že mutuju?

  Jak poznat, ze mi mutuje hlas?

  Další informace