• Nevím, jak vyřešit problém (startuprepair offline) - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Nevím, jak vyřešit problém (startuprepair offline). Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Nevím, jak vyřešit problém (startuprepair offline)

 • Když budu mít zapnutý režim offline/letadlo, můžu si při letu pouštět do sluchátek písničky?  Další informace


 • Jak vyřešit problém s kotlem?  Další informace


 • Offline navigace  Další informace


  Jak vyřešit problem  Další informace


  IP kamera - jak vyřešit tento problém?  Další informace


 • mivam spoustu vicek ale kovovych a nevim co s nimi,nevim jestli je vyhazovat nebo jestli by treba nekomu nemohli pomoci

  Kovová víčka také používají stavaři např. jako podklad k přibíjení hřebíků

  Další informace


 • Poradíte prosím jak vyřešit problém? Chtěla jsem stáhnout záběry z fotoaparátu do počítače. Včera to šlo, dnes se

  při opakované akci objevuje nápis: V aplikaci KODAK EasyShare Software došlo k problému a je třeba ji zavřít. Omlouváme se za vzniklé potíže .Děkuji.

  Další informace


  Offline RSS  Další informace


  Nemůžu se dostat do záložek.Hlásí mě to,že prohlížeč je v režimu Offline.Co s tím.Mám Mozillu F.Jinak vše funguje.

  Doplňuji:Internet normálně běží.

  Další informace


  Můžu být na skypu offline jenom pro jednoho člověka?

  Že bych byla pro všechny online a jenom pro toho jednoho offline. Na facebooku to jde, tak se chci zeptat, jestli to jde i na skypu.

  Další informace


  Máte někdo zkušenost s OffLine ´mapami´ na Androidu 4.4?

  Resp. jaké mapy nainstalovat - jedná se mi o silniční a turistické mapy Cz a alespoň silniční (lépe i turistické) A, D, It, Sk...Díky předem, nebudu mít čas je vyzkoušet před ´potřebným´ použitím..._____________Sákryš - to ´tu´ nemá nikdo droida s mapama?-))No nic, tak vyzkouším některé podle androidních fór - a dám vědět...-)

  Další informace


  Jak být online na FB, ale abych byla offline pro ostatní uživatele?

  Nechci aby se mnou tu minutu denně, co tam jsem někdo chtěl chatovat

  Další informace


  Fb-offline chat  Další informace


  Tiskárně došel papír, přitom je ho tam štos.. jak tento problém vyřešit? HP

  Zdravím mám problém se 2 roky a půl starou tiskárnou Hp PSC 1310. Hlásí že jí došel papír, bliká kontrolka na tiskárně a naskočí chyba Doplňte papír nebo něco takového na PC. Otevíral jsem zadní dvířka a kontroloval jestli tam není uvízlý papír, nikde nic. Odmontoval jsem kompletně celou tiskárnua zkontroloval, znovu složil. Vyměnil barvy, zkoušel zda se všechno točí tak, jak má, vytáhl a zase zapojil všechny kabely a celou tiskárnu komplet vyčistil. Jsem bezradný, nevím v čem je problém a tak to házím sem, na nějakém HP fóru jsem se 3 dny nedostal odpovědi. Doufám že se tu někdo najde kdo ví jak na to, anebo měl ten samý problém. :) Díky moc předem

  Další informace


 • Jak vyresit tento problém s příspěvkem na bydlení?

  Dobrý den, pobírala jsem příspěvek na bydleni cca rok. Vzdy jsem po kalendářním čtvrtletí všechny podklady odevzdala a žádost byla kladne vyrizena mela jsem nárok.Letos jsem si zazadala za 1-2-3/2014 v dubnu a byt jsme v květnu prodali. Poslali mi 4-5-6 zpětne.Urad se ozval s tim ze chce příspěvky vyplacene v 5-6/2014 vratit kdyz jsem je brala neoprávněne a vznikl tak přeplatek? ?? Tudíž podle nich jsem mela narok jen na duben kdy jsem v byte jeste byla? PROC SE TEDY ZADA ZPETNE KDYZ TO NECHTEJI ZPETNE VYPLATIT??!V byte jsem bydlela a platila z pujcenych penez najem (pracak bez podpory) a nechapu to..Co s tim?Doplňuji:Nic asi nezbude než jim to poslat zpet ikdyz nárok mam ja.

  Další informace


 • Pokud bych vyřešil problém Riemannovy hypotézy, mohl bych také vyřešit problém teorie strun?

  Jak spolu oba problémy souvisí?

  Další informace


  Našla jsem si na internetu 1 test a vůbec nevím jak vyřešit tuto úlohu. Pomohl by někdo? Děkuj

  Zkoušela jsem to, ale nevychází mi zkouška...Za nákupkg meruněk akg broskví se zaplatilo celkem korun.Kilo broskví je o koruny levnější než kilo meruněk.Kolik se zaplatilo za meruňky?Doplňuji:pardon má to být takhle...Za nákup2,5kg meruněk a1,5kg broskví se zaplatilo celkem 81korun.Kilo broskví je o koruny levnější než kilo meruněk.Kolik se zaplatilo za meruňky

  Další informace


  Jak řešit níže uvedené úlohy z fyziky?

  1.)Do turbiny vodní elektrárny je privadeno 0,2 m3 vody za sekundu při vyskovem rozdílu 1650m. Jaký je výkon,když dosahuje účinnosti 80%?2.)Do niagarskych vodopadu spadne za minutu 450000 m3 vody z výšky 50 m. Jaký je výkon vodopádů?3.)Jakou účinnost má vodní turbina,jestliže na ni dopadá každou sekundu voda o tíze 22,5kN z výšky 90m? Užitečný výkon je 1875 kW.Předem děkuji za odpovědi, nejsem si jist mým výsledkem a máme to do úterý na známky... a nerad bych si tím zkazil známku, děkuji:)

  Další informace


 • Jáa fakt nevim co mam koupit k vánocům strejdovi a taky nevim co si mampřát k vánocumu

  vánoce

  Další informace


  Ahoj, chtěla bych si koupit koně, ale nevím jaké plemeno. Jezdím už 4 roky , jezdila jsem moc plemen a tak nevím. Dík

  Jezdit už čtyři roky moc plemen a nevědět které si zvolit? Děláš si srandu, viď? Poraď se se svým trenérem a účtem v bance! Jen tvůj trenér může odhadnout,k jakému ježdění se hodíš, dokáže ti vysvětlit, že s norikem např. ve sportu neuspěješ .Tvoje finanční možnosti jsou také důležitým faktorem.Když si někdo normální a hlavně zodpovědný chce koupit koně, zpravidla se nespoléhá na rady nějaké laické poradny.

  Další informace