• Nevim si rady uz - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Nevim si rady uz. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Nevim si rady uz

  • Smí být otázka o čemkoli a nebo jen taková, se kterou si nevím rady?



    Další informace


    Autobusové jízdní řády v zahraničí



    Další informace


  • Nevim si rady exekuce



    Další informace


  • Nemáte někdo telefon Samsung i5800 Galaxy? Zlobí mě a nevím si rady :)



    Další informace


  • Hledám film a už si nevím rady?

    Zdravím, před pár lety jsem viděl film a rád bych opět zjistil jméno toho filmu.Byl to post apokalyptický film z budoucnosti, kde parta lidí, pirátů nebo hledačů pokladů myslím, snažila přežít. Celou galaxii v tu dobu sužovali bandité kterým říkali Plenitelé, Plenitelé vznikli chybou v úsudku lidí a vytvořili nějakou nemoc či něco..V závěru filmu ztroskotala loď hlavních hrdinů v nějakém doku(letišti možná) a byli pod neustálým útokem Plenitelů.Vím že toho není moc, ale byl to úžasný film který bych opět rád shlédl. Děkuji za odpovědi. :)

    Další informace


  • Co dělat když mám malá prsa, můj přitel mi říká že jsou hezké, ale mě to tak nepřipadá?

    Ahoj, nevím jak mám začít, mám malá prsa,můj přitel mi říká že jsou hezké,ale mě to tak nepřipadá, je mi 14.let a přijde mi že ty prsa, co mám jsou na mě velice malá,chtěla bych je za nějakou dobu mít větší,když se podívám okolo sebe,na ostatní dívky které jsou v mladším věku než já,přijde mi že mám malá prsa,nevím jak na to.. jsem z toho poměrně dlouhou dobu špatná ale nevím co s tím už mám dále dělat, cítím se strašně trapně před svým klukem když mě vidí nahou,přijde mi že si nemá na co sáhnout.

    Další informace


  • www stránky, nevím si rady s kódováním češtiny, poradíte prosím?



    Další informace


    porad si nevim rady co do kompu dat



    Další informace


    Nejde zvuk, už si nevím rady.



    Další informace


    Nevim si rady z PS2 emulatorem pls poradte



    Další informace