• Nevíte jak narysuju trojuhelnik, kdyz znam dve jeho strany (3 a 4 cm) a polomer kruznice vepsane je 1cm? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Nevíte jak narysuju trojuhelnik, kdyz znam dve jeho strany (3 a 4 cm) a polomer kruznice vepsane je 1cm?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Nevíte jak narysuju trojuhelnik, kdyz znam dve jeho strany (3 a 4 cm) a polomer kruznice vepsane je 1cm?

  • Gta san andreas:Nevíte nikdo jak udělat abych všechno přežil (BAGUVIX) to znám ale chtěl bych něco lepšího



    Další informace


    kdyz znam vase krestni jmena



    Další informace


  • Obáváte se vizí, které nastínil Andrej Babiš na IV. sjezdu jeho strany?

    Nebo vás perspektiva světlých zítřků zaujala až tak, že hnutí ANO na podzim dáte svůj hlas?

    Další informace


  • Kde sehnat ocelové (nebo jiné) kuličky o Ø 1cm do praku?

    Případně z jiných kovů a slitin, keramik, skel, plastů či jiné.Ty který jsi- nominace! To jsem neznal a nenašel )

    Další informace


  • Nefunguje touchpad. Funguje pouze 1cm



    Další informace


    žlutý trojúhelník na liště



    Další informace


  • Když hledám osobu a znám jeho jmeno, ale nemam kontakt, kde se da ziskat informace?

    Byl ve vězeni v Olomouci děkuji

    Další informace


  • Nevíte někdo prosím jak bych mohla najít člověka pokud znám jen jeho jméno?

    Jak někoho najít jen podle jména?

    Další informace


  • Vepsání a opsání kružnice

    Rozhodněte, které z následujících tvrzení je pravdivé:mnohoúhelníku lze opsat i vepsat kružnicikaždému mnohoúhelníku se sudým počtem vrcholů lze opsat i vepsat kružnicipouze na základě znalosti počtu vrcholů mnohoúhelníku nelze určit, zda mu lze opsat kružnici

    Další informace


    Znám příkon spotřebiče. Zjistím nějak jeho spotřebu (v kWh)?

    Spotřebič - digestoř má příkon 120 W. Teda zbytek spotřebovaný energie přeměněný na jiný formy energie je 120 W. Neznám výkon. Dig. by se používala třeba bratru 5 hod. denně.Asi to nijak kloudně odvodit nelze...? Nebo se mýlím?

    Další informace