• Nevíte jak nejlépe očistit zašlý kolovrátek ? Smirkovým papírem hrozí poškození drážek apod. Existuje nějaký roztok ? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Nevíte jak nejlépe očistit zašlý kolovrátek ? Smirkovým papírem hrozí poškození drážek apod. Existuje nějaký roztok ?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Nevíte jak nejlépe očistit zašlý kolovrátek ? Smirkovým papírem hrozí poškození drážek apod. Existuje nějaký roztok ?

 • existuje nějaký přístroj na pohlcování hluku - neboli zvukových vln, třeba nějaký kompaktní, do místnosti?  Další informace


 • Čím očistit a napustit staré cihly  Další informace


 • Incipidus,spatna diagnoza,poskozeni mozku?  Další informace


 • Poraťte prosím, jak vyndat LCD display bez poškození? Jde o telefon Gigabyte Saga S3.  Další informace


  Jak odrootovat android bez poškození?  Další informace


  Hrozí nějaké riziko poškození, pokud se nechá venkovní lednička pod pergolou přes zimu v mrazech?  Další informace


 • Neznáte někdo nějaký alternativní způsob (nějaký domácí recept), jak vyleštit, vyčistit zašlý žesťový nástroj? Díky

  Existuje prostředek Sitol (kdysi Sidol). Kupuje se v drogerii, takže nevím, zda se dá považovat za domácí.

  Další informace


 • Nesou hasiči při požáru nějakou odpovědnost za poškození hořícího objektu vodou?

  Pri zbytočnom, nadmernom poškodení musia zdôvodniť účelnosť zásahu práve týmto spôsobom.Snahou zasahujúcich jednotiek je v prvom rade okrem samotnej likvidácie požiaru, záchrana života, zníženie ohrozenia okolia, pri minimálnom poškodení ohrozeného objektu a následkov na životné prostredie.Ale mieru príčin, poškodenia a zodpovednosti zhodnocujú príslušní odborní znalci, ktorí o tom napíšu správu a odošlú na príslušné úrady.

  Další informace


  Je možná souběžná práce na DPČ (s růžovým papírem) u jedné firmy a na DPP (bez něj) u jiné firmy?

  Hledal jsem na internetu, jestli mohu pracovat u jedné společnosti na DPČ(tam bych podepsal růžový papír) a u druhé, kde bych měl DPP (bez podepisování růžového papíru), je to možné? Díky.

  Další informace


  Hrozí mi nějaký postih, když jsem chtěla odcizit drahé zboží, ale pak jsem ho vrátila? Vše zaznamenaly kamery.

  Chtěla jsem v supermarketu odcizit zboží tak, že jsem drahé zboží dala do krabice od levnějšího produktu. Nakonec jsem dostala strach, vše jsem tam nechala a odešla.Nic jsem neodcizila. Mé jednání zachytily průmyslové kamery. Hrozí mi nějaký postih?

  Další informace


 • Jak očistit rostlinu od oleje?

  Mám v lodžii velkou populaci netřesků. Daří se jim velmi dobře, ale teď, po veliké bouřce, sousedce nad námi v lodžii přetekl nějaký barel s olejem (údajně rostlinným) a nateklo mi to přímo na netřesky.Na všech jsou nyní kapičky ztuhlého tuku a listy jsou mastné.Nevím, zda jim to nemůže ublížit a zajímalo by mě, jaký postup použít pro jejich očištění, aby jim to neublížilo ještě více.Doplňuji:Ještě musím říct, že těch netřesků je opravdu hodně a otírat všechny listy hadříkem je na několik dnů nepřerušované práce.

  Další informace


 • ahoj nevíte nějaký citát který by dokázal mojí kamarádce jak jí mam ráda a co pro mě znamená? nějaký poděkování nebo tak

  Takovéto věci se dokazují činy a ne citáty !!!

  Další informace


 • Proč se píče např. velkoobchod papírem, a ne velkoobchod s papírem??

  přijde mi, že jde o 7. pád, ale zjevně je v tom nějaký háček.Doplňuji:sakra to je blbej překlep....

  Další informace


  Jak vytvořit roztok o určité koncentraci bez odměrky?

  dvacetiprocentní roztok Hcl, vodný roztok. tedy 20% Hcl a 80 vody. 100:205. Tedy bude 5 dílů a jeden z toho je Hcltak jak to mám udělat když nemám nádobu s odměrkou do které kapalinu nalil, když to chci udělat co nejpřesnějiDoplňuji:aha, takže vážení a nebo si nějakou nádobu označit

  Další informace


 • Poraďte fajn hru pro dva s tužkou a papirem :-)

  stát,město,jmeno, zvíře věc,rostlina,

  Další informace


  Jak udělat díru do skla bez jeho poškození?

  Potřebuju udělat malou díru do skla nevíte jak? Ale aby se sklo nepoškodilo :) Nejlépe věcmi co jsou doma nebo v dílně díky.

  Další informace


  Jak chytře odstranit reklamní nápis z předmětu, ideálně bez jeho poškození?

  Mám nějaký značkový předměty a z nich bych chtěl odstranit různý ty popisky , který na ně byly přidány za účelem vytvoření reklamního předmětu.Mně ale přijde zvláštní nosit třeba Parkera Ostravar, anebo Ray-Bany JanBecher.Nevíte, jak tyto přidané nápisy ideálně odstranit?

  Další informace


 • Maminka si uvařila čaj do hrnku o objemu 200ml a osladila ho 15g cukru. Kolik % cukru roztok čaje obsahuje?..prosím post

  Úloha je neřešitelná, protože stejný objem čaje nemá stejnou váhu jako stejný objem destilované vody. V zadání prostě schází údaj kolik váží čajový výluh z pitné vody, ve které jsou rozpuštěné různé mineraly - tedy voda váží víc než destilovaná.Jedná se sice o drobné odchylky, ale matematika je přesná věda, s výjimkou pokud se nepřesnosti tolerují.Ale kdyby bylo nejhůř, převeď si ml čaje na gramy podle všeobezně uznávané váhy vody a potom je to už jen jednoduchý výpočet %.

  Další informace


  Kolik vody musíme odpařit , abychom dostali ze 6,8 litru 45% roztoku roztok 60% ?

  Musíš odpařit 1,7 litru vody.Je to na jedno brdo.Použij zřeďovací pravidlo.

  Další informace


 • Který tělesný orgán je nejméně chráněný proti poškození?

  Ano, kůže je největší tělesný orgán, ale nemyslím si, že oko je nejméně chráněné. Viděl jsem spousta dětských odřených kolen, ale velmi málo jednookých dospělých.

  Další informace