• Nevíte, jak se jmenuje chlap a ženská, kteří hlásí z tlampačů na nádraží? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Nevíte, jak se jmenuje chlap a ženská, kteří hlásí z tlampačů na nádraží?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Nevíte, jak se jmenuje chlap a ženská, kteří hlásí z tlampačů na nádraží?

  • Dá se na nádraží uložit věc, tak abych si ji mohl vyzvednout nejen já, ale i někdo jinej, když bude znát (třeba) heslo?



    Další informace


    Jak se dostanu z hlavního nádraží na Anděl?



    Další informace


    Kadaň nádraží ČD



    Další informace


    Jste muž, nebo chlap (otázka pro muže)?



    Další informace


  • Proč se v metru hlásí prestup na linky S? Jako chápu přestup na vlakové nádraží, ale proč zrovna S??



    Další informace


    Parkovani u Smichovskeho nadrazi



    Další informace


    Ženská a VZV



    Další informace


    Proč je mezi stanicemi metra Nádraží Holešovice a Letňany pouze jeden dvoukolejný unel a ne dva jednokolejné jako jinde?



    Další informace


  • jak se dostanu v Olmouci z vlakového nádraží na autobusovou zastávku stachy?



    Další informace


  • Proč je v reklamě na Mattoni fousatá ženská?

    K vidění zde, hned na začátku: a href"https://youtu.be/j3H1iqpECeE" rel"nofollow" https://youtu.be/ hellip /a Co to má znamenat? To je nějaká metafora, nebo co? Přidávají snad do matonky testosteron?Doplnění: Jestli je to chlap, tak je hodně divnej. Proč je tam divnej chlap? :-)

    Další informace