• Nevíte, kde sehnat nějaký přívěsek pro bubeníka? Bubínek nebo paličky.. ? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Nevíte, kde sehnat nějaký přívěsek pro bubeníka? Bubínek nebo paličky.. ?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Nevíte, kde sehnat nějaký přívěsek pro bubeníka? Bubínek nebo paličky.. ?

  • Nevíte někdo kde se dají na internetu sehnat tyhle náušnice?



    Další informace


  • Dá se sehnat vauxhall monaro s řízením vlevo? Nebo existuje nějaký opel, který je mu hodně podobný?



    Další informace


    Máte i vy, ve svém autě, přívěsek se Sv. Kryštofem?



    Další informace


  • Nevíte, kde se dají sehnat co nejlevnější letenky? Klidně i z Vídně



    Další informace


  • Jak, nebo čím lze vyčistit bubínek reproduktoru?

    Nevím jak se to přesně jmenuje, ale myslím tím tu membránu na repráku.Jsou na ní skvrny od šťávy, nebo nějaké takové lehké látky.

    Další informace


    Nevíte někdo, kde sehnat zdarma noty na klavír s textem prosím? Je jedno jaké, ale české s textem.

    To je špatně položená otázka. Ono poněkud záleží, o jaké noty se má jednat.

    Další informace


    Nevíte někdo kde sehnat noty.....

    ....k písničce kterou hrál Michal (Václav Postránecký) ve filmu S tebou mě baví svět na flétnu...?Doplňuji:bolak: Né myslím tu kterou hrál Michal když byl v té posteli s Matýskem. A Matýsek tam mlátil na nějaké kastróly... :)

    Další informace


    Zdravím, nevíte někdo jak se jmenuje film, kde ta hlavní postava je uzavřená v nějaký hale, kde žije normální život a

    a lidé to sledují jako show? On pak přichází na to, že je tam uvězněn a dostane se ven? Díky :D

    Další informace


  • Nevíte někdo kde se dá sehnat nón lá?

    bambusový klobouk

    Další informace


    Přívěšek ve zlaté barvě. Pod jakým názvem to mám hledat?

    Ahoj, sháním přívěšek, konkrétně plnou šesticípou hvězdu, a chtěla bych ho ve zlaté barvě, ne pravé zlato. Pod jakým názvem to mám hledat? Např. stříbro nahradí chirurgická ocel, ale existuje něco takového i ve zlaté?Díky

    Další informace