• Nevíte náhodou, kde v Praze sehnat rýžové víno Shaoxing? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Nevíte náhodou, kde v Praze sehnat rýžové víno Shaoxing?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Nevíte náhodou, kde v Praze sehnat rýžové víno Shaoxing?

 • Nevíte náhodou jakou  Další informace


  Jak vyrobit domáci perlive víno?  Další informace


  Jak otevřít víno bez vrtáku?  Další informace


 • Nevíte, kde levně v Praze a okolí sehnat boty converse? Mate nejke zkušenosti ... Nějaké levne obchody? Diky  Další informace


 • Kde v Praze sehnat sazenice kdoulovce japonského?  Další informace


 • Kde v Praze sehnat silikonové ochranné pouzdro na mobily Huawei?  Další informace


 • Nevíte prosím, kde můžu sehnat film : Nickyho rodina? Nikde to nemůžu sehnat. Děkuju!

  Na DVD by měl pravděpodobně vyjít v říjnu.

  Další informace


  Nevíte někdo náhodou jak se jmenuje písnička z filmu dívčí války,jak ji zpívala Katie v kuchyni spolku kappa?  Další informace


  Nevíte náhodou někdo, jak se jmenoval pořad pro děti s Pavlem Novým, kde varoval děti, aby si dávaly pozor na cizí lidi?

  Doplňuji:No tak i dospělé, ale jak se jmenoval, herdek!

  Další informace


  Nevíte náhodou jestli bernský salašník hrál v nějakém filmu???

  Doplňuji:Myslím tím Bernský salašnický pes!!! Prosím odpovězte!!!

  Další informace


  Kde stáhnout tento film? Náhodou byste jej nenašli doma?

  Pojednával o kovbojích, kteří za propagaci kouření dostávali od firmy phillip-moriss cigarety zadarmo a všichni umřeli na rakovinu. Nikde jej nemohu najít, nemáte jej náhodou někde doma? Nebo nenašli byste jej někde vy?______________________________ ___________________Neporušuji doufám kodex, takže prosím admina, který mi to zmaže, nechť mi napíše e-mail, co sem tu měl za chybu, abych se jí příště vyvaroval

  Další informace


  Dobry den, nevite nahodou nekdo seznam nazvu vsech PISNI z operety Mamzelle Nitouche?

  Moc prosim, nemohu nikde na internetu sehnat. Prosim jen nazvy PISNI.

  Další informace


 • Dámy, zkoušely jste zamrazit vařené rýžové nudle? A vařené kysané zelí? Jde to nebo vytáhnu z mrazáku pak měkký blevajs?

  Zelí bude po rozmrazení normální - blivajz ne! Nudle nevím - nezkoušela jsem.

  Další informace


  Ahoj jak uvařit rýžove nudle?

  Pokud nemáš návod na obalu a jsou to ty skleněné nudle,tak je stačí na pár minut jen vložit do horké vody a pak slít.Někdy jsou ty tenoučké nudle docela dlouhé,takže já je stříhám na kratší kousky.

  Další informace


 • Sladové víno?!

  Taky se vám zdá, že s tímhle už šla EU značně přes čáru? Že náš rum se nemá jmenovat rum, ale tuzemák, beru - je přece jen náhražkou pravého kubánského rumu. Že se pomazánkové máslo má jmenovat máslová pomazánka, beru, přece jen není máslem . Ale, přátelé, PIVO?! Kdo jiný než Češi by měl vědět, co je opravdu PIVEM? A teď si přijde nějaká EU s tím, že se má jmenovat sladové víno ! Co je podle nich tedy pivem? A myslíte, že si to necháme líbit? Není toto už trochu vrchol?Doplňuji:Lucimia: v angličtině beer bear je medvěd nebo snášet . Ale jinak plně souhlasím.

  Další informace


 • Dobrý den,chci se zeptat jestli náhodou někdo nevíte,kde bych sehnal ochrannou folii na klávesnici běžného notebooku.

  Jde o to,že nemám mini klávesnici na kterou jsou určeny běžně dostupné univerzální folie vhodné pro všechny typy klávesnic! (30cm),ale normální plnohodnotnou klávesnici včetně čísel a potřeboval bych folii cca. 37,5cm x 13,5cm.Poraďte prosím někdo,kde se dá taková koupit. Děkuji.Doplňuji:Koupil jsem si nový notebook a chci si tam takovou folii dát, protože je opravdu nehezké, když je klávesnice pod klávesama špinavá a zaprášená a velmi zle se to pak čistí.Nenajde se někdo,kdo ji v takové velikosti sehnal?

  Další informace


 • Jak se pozná, že už dozrál jako víno?

  Musíš ´ochutnat´...-)A musíš ochutnávat často - jinak riskuješ, že správný okamžik prošvihneš a ty jen ´zkřivíš hubu´...-)

  Další informace


 • Jak mám poznat, kdy je archivní víno vyzrálé?

  Nejlépe zakoupit mnoho lahví a postupně degustovat.Jinak se to nepozná

  Další informace


 • nevíte prosím náhodou nekdo příklady,nebo postup při měření nerovnoměrného pohybu ??? :D :)

  Tak to asi bude třeba nějakého kontinuálního zápisu směru pohybu a jeho rychlosti. Jinak si hned teď nevybavuju, kde v praxi potřebujem nerovnoměrný pohyb měřit. Příkladem jsou dnes už zastaralá kolečka tachografů kamionů, ale to je záznam pouze rychlosti, vektor pohybu chybí.

  Další informace


 • Nevíte náhodou někdo, kde to mám najít a jak se to jmenuje?

  Bývalá slečna z práce měla zálibu surfovat po netu a hledat kdejaké blbosti. Kolega ji jednu blbůstku našel a ukázal jí tedy svůj nález.Jelikož na 19 monitoru byl obrázek nalezený kolegou o velikosti pár centimetrů, byla slečna nucena se na monitor podívat hodně z blízka, aby vše zřetelně viděla.Když tak učinila (s čím autor blbosti počítal), obrázek se roztáhl přes celou plochu monitoru a vybafl na ní.Nebýt za ní (myšleno spolupracovnicí) stěna o tloušťce několik centimetrů, zřejmě by skončila hodně daleko od počítače jak se vylekala.Nevíte někdo o co přesně šlo a kde to hledat?Případně i odkaz. Děkuji všem.

  Další informace