• Nevíte náhodou někdo, jak se jmenoval pořad pro děti s Pavlem Novým, kde varoval děti, aby si dávaly pozor na cizí lidi? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Nevíte náhodou někdo, jak se jmenoval pořad pro děti s Pavlem Novým, kde varoval děti, aby si dávaly pozor na cizí lidi?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Nevíte náhodou někdo, jak se jmenoval pořad pro děti s Pavlem Novým, kde varoval děti, aby si dávaly pozor na cizí lidi?

 • Žil jste někdo z vás v cizí zemi více jak půl roku? Kde jste byli, jak se vám tam dařilo, líbilo? Vrátili byste se tam?  Další informace


  Ktere cizi jidla,cizi kuchyne vas nevabi?Co urcite by ste nejedli?  Další informace


 • Proč se na staré Mercedesy dávaly podkovy?  Další informace


 • Nevíte někdo náhodou radu ohledně „INTELIGENTNÍHO“ způsobu řezání polystyrenu???  Další informace


 • Nevíte někdo náhodou jak se jmenuje písnička z filmu dívčí války,jak ji zpívala Katie v kuchyni spolku kappa?  Další informace


  Nevíte náhodou jaká píseň hrála ve Vyvolených 1?

  Hráli ji při finálním vyřazování a je trochu podobná téhle,tedy jen do 0.23 a je rychlejší.Taky je dojemná,díky a href"http://www.youtube.com/watch?vFbsjYlaVdk0 featurefvst" rel"nofollow" http://www.youtube.com/ hellip /a Doplňuji:Pro Jami155-bohužel to není ona, ale díky.Možná jsem to blbě popsala, ale jediné, kde si tuto píseň vybavuji,jsou vyvolení 1.Zkuste prosím ještě zapátrat v paměti..

  Další informace


  Nevíte jak se jmenoval díl simpsnovích.Ve springfildu bylo horko a simpsonovi si koupily bazén.

  A bárt chtěl skočit z domku na stromě do bazénu a skočil omylem mimo bazén a zlomyl si nohu a spimpsonovi se koupaly a bart musel byt doma.

  Další informace


  Nevíte jak se jmenoval díl simpsnovich kde homer vzal marčiny úspory a koupil si karavan a byl s ním na zahradě domu.

  A homer si přizval na zahradu další lidi z karavanama a marg jim vipla prout a oni odjely. (Nemyslím díl volání přírody).Poraďte prosím

  Další informace


  Nevíte jak jsem jmenoval jeden díl simpsonových kde si homer koupil knízky o vyrábění různých věcí a udělal jsi z nich..

  Nevíte jak jsem jmenoval jeden díl simpsonových kde si homer koupil knízky o vyrábění různých věcí a udělal jsi z nich podložku na nohy a doma se něco pokazilo a marge to opravila a pak chtěla tak pracovat ale nechtěly aby jim to dělala žena a homer to jakože dělal ale za něj to dělala marger a pak se pohádaly protože se tím homer chlubil a nechal jsi udělat tričko práce všeho druhu atd.

  Další informace


  Hledám písničku pořád se tam opakoval nazev té písnicky.Byla to cizí skupina, pouze chlapy a mezi nima se stavělo velkom

  Doplňuji:Hledám písničku pořád se tam opakoval nazev té písnicky.Byla to cizí skupina, pouze chlapy a mezi nima se stavělo velkoměsto v malém měřítku. Poraďte prosím. (znám opravdu jen klip)

  Další informace


  Ahoj, nevíte náhodou, jak se jmenuje písnička, která se používá ve filmech, když...?

  ...když je něco vtipného, zrychleného a lidi tam něco dělají (přenášejí věci, běhají atp.)? :-D Je to většinou v komediích anebo sitcomech... Taková rychlá melodie.

  Další informace


 • Pokud rodina vyznávající cizí kulturu žije v ČR, mají právo jejich děti vyznávat kulturu národa, ve kterém žijí?

  příklad: V České republice žije jedna islámská rodina - manžel a manželka a ty se rozhodnou mít dítě. Až jejich dítě bude starší, tak se rozhodně, že chce být křesťanem (poznámka: Křesťanství je převládají náboženství v našem státě).Máte toto dítě tedy právo uznávat takovou kulturu, která ho obklopuje (země, ve které žije - ČR), nebo se musí přizpůsobit své rodině?

  Další informace


  Nevíte někdo,jak se jmenoval ten futrál na ruce,jak dřív nosily dámy v zimě?

  Štuc(e)l, hezky česky rukávník, dříve oblíbená součást dámského oblečení na ochranu rukou před zimou. Nosil se i zavěšený na krku.

  Další informace


 • nevíte náhodou někdo na jaký webovce sehnat knížku o tom nejhezčím psovi na světě jmenuje se boo byly by ste zlatý

  Myslím, že ta kniha v češtině nevyšla. Pes Boo má svůj americký fb profil, tak tam jistě najdeš potřebné informace. Mimochodem, tento pes je celkem běžné plemeno pomerian (pomořanského) trpasličího oranžového špice, který se chová i v ČR. Ten, kterého máš na mysli je pouze ostříhaný. Jinak se běžně špicové upravují pouze česáním a kartáčováním.

  Další informace


 • Pro MM_Tanka: nemas nahodou udelany novy patch balik pro WXP?  Další informace


  Nevíte, prosím, náhodou někdo, jakým způsobem bych sem mohla vložit textový dokument psaný a uložený ve Wordu?

  Nemyslím zkopírovat text a vložit ho sem, text je na to příliš dlouhý. Chtěla bych sem vložit jen link, odkaz, aby se to dalo klasicky rozkliknout. Dokument má koncovku .doc. a nejde to převést na koncovku obrázku , nelze vložit do malování atd. Děkuji za jakékoliv nápady :-)

  Další informace


  Jak vypnout počítač aby neběžel, ale zároveň aby se hra co stahuji 11 hod. pořád stahovala bez přerušení ? :O

  Jde o to, že musím jít od pc pryč a nemohu ho nechat plně běžet tak jestli by nějak šlo ho jakoby utlumit, ale aby měl pořád příjem internetu....

  Další informace


 • Nevíte, jak se jmenoval podvodník 20. st., který prodal např. Bílý dům a sochu Svobody?

  Jak skončil? Stačil si užít peníze?

  Další informace


 • Nevíte náhodou jak přestěhovat navigační kříž? Blíží se bouřka s nebezpečnými doprovodnými jevy (uprdnutí).

  Na stránce a href"http://www.chmi.cz/meteo/rad/updated_show.php?dentrgif langcz" rel"nofollow" http://www.chmi.cz/ hellip /a jsou aktuální radarová data od čhmú. Ale ten kříž je v Praze a potřebuji ho dopravit na Moravu.Doplňuji:Miroslavst, Blesk je i zde na Odpovědi.cz? Kde je Hrom?

  Další informace


 • Jak se to může stát, že někdo nedává pozor?

  a href"http://www.novinky.cz/koktejl/215852-batole-vypadlo-ve-francii-ze-sesteho-patra-kolemjdouci-je-chytil-do-naruce.html" rel"nofollow" http://www.novinky.cz/ hellip /a

  Další informace