• Nevíte název filmu... - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Nevíte název filmu.... Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Nevíte název filmu...

 • NÁZEV SKLADBY Z FILMU ČESKÝ SEN!  Další informace


 • hledám název filmu,nevíte někdo, prosím??

  hledám název filmu, možná byl německý,ale nejsem si jistá, hlavní postavou je žena -třicátnice, velká část filmu se točí kolem její práce a odehrává se tam, ona se vyspí s jejím šéfem a on ji pak nějak zradí a tak ona ještě s kolegou,do kterého se zamilovala...se vloupají k šéfovi do bytu a ukradou mu tam strašně drahé akvarijní rybky, co mají vysokou hodnotu a dalšíden to dá ta hlavní postava šéfovi s tím, že přece má rád sushi a pak řekne, že to byly ty jeho ryby.....ale nakonec je ve filmu ukázáno, že je nezabila... něco takového, netuší někdo, moc prosím???? Název je jedno slovo a myslím, že to bylo něco z pracovního prostředí,takže dosti tematické. Moc děkuji

  Další informace


  Pomůžete mi prosím nalézt název filmu nebo seriálu (to už si nevzpomenu), který se odehrával na Disney Channelu? (popis)

  Asi 7-10 let zpět se na Disney Channelu odehrával film či seriál, kde byli nějací 2 chlapci (asi) a nějak se k nim dostane ufo. Jde po nich nějaký detektiv a ten se snaží jim to ufo vzít. Jedinou scénu, kterou si na plno vybavim, je ta, jak ti chlapci mají ukryté to černé ufo v garáži a ten detektiv na ně zazvoní a vetře se do garáže a ti kluci si myslí, že jsou v ****, ale to ufo se zneviditelní, takže jsou zachráněni. A nebylo to animované. Budu si vážit všech tipů, děkuji předem.Doplňuji už jsem to nalezl ,jmenuje se to : skyrunners (v češtině ten název nevím)

  Další informace


  Název filmu...:-)

  Někdy před 5 lety (přesně nevím kdy) jsem byl v kině na filmu bohužel si nepamatuju název a podle mě ho nedávaly ani v TV, zkusím vám ho trochu popsat snad někoho napadne název.Myslím že to byl horor a doufám že popis bude trochu sedět protože si pamatuju jen kousky toho filmu..Začínalo to nějak tak že že se prodina (otec+matka+ jejich syn přestehovaly do nového baráku kousek od moře ze skálou, ten barák byl dřív sirotčinec, kluk vídával malý děcka co tam dřív žily, pak toho kluka matka omylem zabyla (už jsem hodně přeskočil) bylo to tam takový dívný no a konec je ten že nakonec se zabyla i matka a nakoci je tam záběr na ni a syna s těma děcka ze sirotčince jak si v klidu v pokoji spí...Vím popis na ho.... gramatika taky...pište komenty jen pokud by nekoho neco napadlo...Předem děkuji

  Další informace


  Název filmu, oblíbený film

  Dobrý den, chtěl jsem se zeptat jak se jmenuje ten film, kde malý kluk(syn majitele velké firmy-hrál myslím i Kevina v Sám Doma) řídí jeho firmu na oříškové tyčinky myslím. A ještě jsem se chtěl zeptat, jaké máte rádi filmy,komedie atd. Mám totiž zlomenou ruku a jsem doma a nudím se. Děkuji

  Další informace


  Název filmu ve kterém je tajně zaměněn prezident USA, poté co zemřel, dvojnikem

  gt a href"http://www.csfd.cz/film/13977-dave/" rel"nofollow" http://www.csfd.cz/ hellip /a

  Další informace


  Název fantasy filmu.

  Nevíte název fantasy filmu asi z 80.let ve kterém má zlý čaroděj prsten který vysílá modrý nebo červený paprsek to už nevím myslím že se v tom filmu objevil i trpaslík se sekerou.Doplňuji:Film končí tím že hlavní hrdina má taky nějakou podobnou magickou věc a utká se s čarodějem.

  Další informace


  Neznáte název tohoto českého filmu?

  Moc si toho nepamatuju, ale vím, že to vysílali někdy v 90.letech. Byl to nějaký televizní film, nejspíš z prostředí nějaké léčebny nebo sanatoria a hrál tam jednu vedlejší roli strašně vysoký chlap. Byla tam scéna, jak jde ještě s několika lidmi parkem a převyšoval je snad o metr. Pak jeli v mikrobusu nebo co to bylo a on čouhal z otevřené střechy. Nevzpomenete si na název filmu nebo toho herce či komparzisty? Díky

  Další informace


  Neznáte název tohoto filmu??

  Ten film byl o ženě, jak hledá svého syna. Toho syna měl otec a schovával ho před ní, aby ho nenašla.Byla tam scéna ze hřbitova a na konci z nějakého večírku či co. Díky za pomoc

  Další informace


  Neznáte název hororového filmu?

  Co si pamatuju, tak nějaká parta chce natočit film v nějaké vile, tak se tam vydají a ta vila je uvězní. Když se dostanou ven, jdou si do hotelu pro věci, ale když sjíždějí po výtahu a dveře výtahu se otevřou, zjistí, že jsou zase v té vile. Ta vila chce aby dokončil film (všechny zabil), pak se otevře brána a dostane se ven, pak jen na konci řekne, že v té vile nic není (nebo něco takového).Doplňuji:Jo už jsem to našel, Grave Encounters :)

  Další informace


  Neznáte název filmu, v němž vystupovala obří kudlanka na ostrově?

  Mám strašně málo informací, ale snad si někdo vzpomene. Vím, že v tom filmu byl hmyz v obří velikosti. Prosím :D Vím, že tam byla obří kudlanka a že to bylo na nějakém ostrově. :D

  Další informace


  Neznáte název filmu o malé holce co našla u fontány rozbité nástěnné hodiny a pak tam vtrhli Rusové?

  Je to o nějaké holce, tak 10 let a ta šla do nějakého baráku na louce. V tom baráku nikdo nebyl, jen plyšový medvěd. Ten jí poradil, ať jde do města a tam že najde nějakého dědu s fousama co všecko ví. Jenže ho nemola najít a místo něho našla u fontány rozbité nástěnné hodiny.A pak tam vtrhli Rusové.

  Další informace


  Nevíte někdo název tohodle filmu?? http://www.youtube.com/watch?

  Odkaz není celý, opravte ho.

  Další informace


  Nevíte někdo název filmu?

  Nevíte někdo název filmu? Je to o muži, který byl kdy si vojákem nebo boxere (to už si moc nepamatuji), a kterého si vybrala bohatá dívka, aby hlídal, dělal ochranku jejímu bratrovi, myslím, že byl boxer a někdo mu vyhrožoval, že ho zabije, ten muž si vybral tým, bylo jich asi 5 a mezi nimi byla i žena, kterou v půlce filmu zranili, a mužův kamarád, kterého si vybral do týmu, byl zastřelen, při přestřelce, před nějakým klubem, kam boxer šel. Boxerova sestra se myslím zamilovala do bodyguarda, její brat chtěl tajně odejít za milenkou, ale když odcházel z domu bodyguard ho načapal, a jel s ním za milenkou, nakonec z toho byla past na boxera. Ale nic moc se mu nestalo..... Tak nějak vše co si pamatuji, nevíte jak se ten film jmenuje?

  Další informace


  Nevzpomene si někdo název filmu?

  Dobrý den, rád bych se znovu podíval na film, jehož název mi vypadl. Pokusím se popsat co nejpřesněji: Film je tuším rumunský, pojednává o 2 rodičích, kteří se myslím podezírají z nevěry. Vše, co si rodiče myslí, se divákovi zobrazí jako text vedle jejich hlav. Dále ve filmu vystupuje syn Vladimír, který slaví 18. narozeniny. Více si bohužel nevzpomenu.

  Další informace


  Jaký je název porna puštěného u Otíka ve filmu Slunce, seno a pár facek?

  a href"http://www.youtube.com/watch?vBjx0xI0LboA" rel"nofollow" http://www.youtube.com/ hellip /a Jediné vodítko je Beata Fischer.Doplňuji:Pro Bolaka: Tak to jsem nevěděl, myslel jsem ,že je to fakt z nějaký německý produkce. :) To jmého je na začátku toho klipu. (Beata Fischer zeigt:)

  Další informace


  HLEDÁM NÁZEV FILMU JDE O WESTERN NEBO INDIÁNKU KTERÝ JSEM VIDĚL PŘED HODNĚ LETY

  nevím název filmu ,jde o western nebo indiánku, děj indiani chytnou kluka a potřou ho v řece rudým bahnem ten kluk potom vypadá rudě jako ty indiáni pak vyrustá u nich ...dále si nepamatuji film jsem viděl asi před 15 ti lety nevíte název.

  Další informace


  Existuje nějaký portál,kde bych mohl zadat název filmu a ihned by vyhledal,na které televizní stanici hraje a kdy?

  Dobrý den.Otázka mluví za vše - existuje taková stránka,kde by stačilo zadat název jakéhokoliv filmu a vyjely by mi informace kde a kdy ten film hrají? Předem děkuji za odpověd.

  Další informace


  Dobrý večer, víte někdo název písně z filmu Noci s nepřítelem?

  Diky za odpovědiDoplňuji:Děkuji všem za odpovědi.

  Další informace


  Ahoj, hledám název Sci-fi filmu.

  Moc nevím o co šlo. Nějaký samuraj v? stol. byl střelen šípem, spadnul do vody a umrznul. V současnosti ho našla nějaká vědecká exúedice a rozmrazila ho a znova ožil. Mohlo to jít v TV někdy cca 95-2000. Nevíte někdo?

  Další informace