• Nevíte název filmu o zombících? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Nevíte název filmu o zombících?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Nevíte název filmu o zombících?

 • NAZEV NEZNAMEHO FILMU, PORADTE PROSIM  Další informace


  Hledám název jednoho filmu  Další informace


  Hledám název filmu podle obrázku  Další informace


 • Zapomněl jsem název filmu, nevíte někdo?

  Jak se jmenuje thriller/horror, nejspíše španělské produkce, kde přítelkyně chce oslavit přítelovy narozeniny a tak pronajme pokoj v opuštěné bytovce, ale tím se omylem připletou, jedné společnosti do své práce , která se snaží vystěhovat všechny, aby mohla dům zbořit? Chtěl bych se na film podívat znovu a doufám, že někdo z vás ví.Díky :)

  Další informace


  Pomůžete vyhledat název filmu?

  Film mohl být v kinech kolem roku 2003 -2005, nejspíš komedie, ve filmu byla i kočka, a zazněla tam hláška: Co to je za tlustou kočku? To není žádná tlustá kočka, jmenuje se karbanatek !! Víc nevím :) Viděl to někdo ?? Díky

  Další informace


  Název filmu o klavíristce ve vězení

  Nevíte název filmu ve kterém v hlavní roli hraje žena ve vězení hrající na klavír?

  Další informace


  Název filmu .. poradíte?

  Nevím jak se daný film jmenuje, ale je to film americký a pojednává o začínajícím spisovateli (ted si nejsem jist, jestli to není černoch), který se snaží psát, ale pořád né a né psát tak jak by chtěl.Následně potká postaršího pána, podivína, který bydlí sám ve svém pokojí a svým oknem pouze sleduje venkovní dění. A ten mu zároveň pomůže najít cestu ke své velké novele.Nevíte název filmu? Rád bych se na daný film podíval ..

  Další informace


  Neznáte název písně, který byl ve filmu...

  Dobrý den, rád bych se dozvěděl název písně ve filmu Pravdivé lži. Kdysi dávali v roce 2010 na TV Prima reklamu na tento film a hráli u ní píseň, která asi začínala na ... Ta ta ta..a tak nějak dál.Díky moc.Doplňuji:Ten odkaz právě hledám )

  Další informace


  Neznáte náhodou přesný název filmu Šikmooký buď ve střehu ? Tento film se točil tuším něco kolem roku 1980., za éry film

  Doplňuji:za éry filmů kung-fu Lamač kostí atd

  Další informace


  Nevíte někdo název tohodle filmu?? http://www.youtube.com/watch?

  Odkaz není celý, opravte ho.

  Další informace


  Nevíte název filmu z Antarktidy, kde skupina lidí uvízne s dvěma dětma které jsou vetřelci?

  Vím jenom, že nějaká skupinka lidí se dvěma dětma uvízla na nějaké výzkumné stanici v Antarktidě. Po čase zjistí že ty děti nejsou dětmi, ale vetřelci , tak se nechají prozkoumat rentgenem a jeden člověk (babička s klaustrofobii) se promění uvnitř toho rengenu..., poté se skupinka lidí odhodlá a chce zabít ty děti a utéct

  Další informace


  Mám strašně ráda coldplay. Líbí se mi jedna písnička, nevím název. Má to název jako jedno album.

  Nevíte jak se nazývá?Doplňuji:Ano, je to vila da vila

  Další informace


  Kdo si vzpomene na název patrně amerického filmu, v němž se studenti opijí a autem přejedou medvídě?

  Jde o patrně americký film. Studenti se opijí a autem přejedou medvídě. Medvědice je postupně všechny čtyři zlikviduje. Vyjádřeno stručně Bears - Students 4:1 (0:1). Tento film byl v televizi s českým dabingem. Tak děkuji předem.

  Další informace


  Jaký je název filmu???? znám jen kousek dějě

  ... matka chrání svého syna a likviduje jeho protivníky tak aby to vypadalo jako přirozená nebo nešťastná úmrtí ... čeká na vysvobození speciální zásahovou jednotkou ...

  Další informace


  Jaky je název filmu kde jse určitý čas opakuje stále dokola?

  Chtěl bych se zeptat jak se jmenuje film(nedávno byl v kinech) jak se určitý čas opakuje pořád dokola a jedná se tam o havarii vlaku.(viděl jsem na to jen ukázku)Děkuji

  Další informace


  Jak se jmenuje název písničky, která hraje ve filmu Judas kiss (2011)?

  Během scény, kde mají spolu dva kluci sex ( hnědovlasý a blonďák )Písničku zpívá ženaKousek textu:and you are the whisper that would like ... možná, že to pomůže :D Hledala jsem fakt všude a nikde to prostě nemůžu najít. Poradíte?Našla jsem si i seznam všech songů z filmu, ale žádný tomu neodpovídá a některé písničky na youtube ani nemůžu najít.

  Další informace


  Hledám název filmu,o paní domácí!

  Starý film o činžovním domě kde nájemníci neměli rádi p.domácí a na zeď u schodiště naškrábali Paní domácí je vypečená a někdo dopsal Husa .Nevíte jak se film jmenuje??

  Další informace


  Hledám název filmu o chlapci s poruchou růstu!

  Hledám film, který jsem viděla někdy před cca deseti lety, je to film o klukovi, který má poruchu růstu, on neroste, je malý, ale orgány se vyvíjejí normálně a seznámí se s nějakým velkým klukem, který je hloupý, skamarádí se a jsou všude spolu a ten velký ho stále nosí na zádech. nakonec chlapec s poruchou růstu umře!

  Další informace


  Ahoj, neznáte prosím název filmu?

  Ahoj, neznáte prosím název filmu? Na začátku je otec se synem a ten otec nutí toho syna krást. Donutí ho jít do jednoho domu, v který mají potom vykrást. Rodina ho pustí dovnitř, potom do toho domu příjde jeho otec a celou tu rodinu postřílí kromě jedné holčičky-mimina. Ten syn a ta holka se pak v dospělosti poznaj a začnou spolu chodit, ale pak chce otec toho syna tu holku vlákat do jejího starýho domu (kde ostatní zabil) a zabít taky. Nakonec to dopadne tak že ten syn toho otce zastřelí, aby tu holku nezabil. Pak už si jenom pamatuju že je tam nějaká jiná žena, která pořád krade a chodí myslím s otcem toho syna. l.Doplňuji:Myslím že v Americe bylo to z takovýho vesnickýho prostředí, viděla jsem to v televizi už asi před 2 lety, víc nevím :-(

  Další informace


  Ahoj, hledám název Sci-fi filmu.

  Moc nevím o co šlo. Nějaký samuraj v? stol. byl střelen šípem, spadnul do vody a umrznul. V současnosti ho našla nějaká vědecká exúedice a rozmrazila ho a znova ožil. Mohlo to jít v TV někdy cca 95-2000. Nevíte někdo?

  Další informace