• Nevíte o nějaké seriózní domácí práci? Nechci žádný prodej. - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Nevíte o nějaké seriózní domácí práci? Nechci žádný prodej.. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Nevíte o nějaké seriózní domácí práci? Nechci žádný prodej.

 • Taky jste názoru, že práci má zajišťovat stát ? Stát má logicky větší páky na zaměstnavatele než sám uchazeč o práci.  Další informace


 • Nevíte, kde koupil e-shop dobré a kvalitní domácí kino k televizi?  Další informace


 • Co když nehraju na žádný nástroj?

  Ahoj a co když nehraju na žádný nástroj ?? můžu být zpěvák ?

  Další informace


 • domácí jogurty neznáte nějaké recepty?

  Dobrý den chtěl sem se zeptat jestli někdo neznáte nějaký dobrý recept na jogurty doma vyrobené v jogurtovači zatím jsem dělal jen mléko a bílí jogurt ale neznáte i nějaké lepší?děkujiDoplňuji:A ještě nevíte jak dlouho má trvanlivost po udělání?

  Další informace


  Za jak dlouho se může pít pálená domáci? nechci se totiž otrávit :D

  Pokud j dobče vypálená, tak okamžitě. Pokud je vypálená špatně tak nikdy. Domácí sliovice se nechává stát cca týden v otevřené nádobě, než se stáčí do lahví, takzvaně, aby se vyvětrala.

  Další informace


  Dobrý den ve škole v zeměpisu probíráme mexiko a na zítřek máme za domací úkol donést nějaké typycké mexické jídlo.

  Dobrý den ve škole v zeměpisu probíráme mexiko a na zítřek máme za domací úkol donést nějaké typycké mexické jídlo a já nevím co připravit potřebuji abyste mě prosím vás poradily bez vás sem bezradný na google sem se díval a nic dobrého jsem nenašel potřebuji totiž nějaké jídlo snadné na přípravu a aby se na to suroviny daly v pohodě sehnat a nebyly moc drahé pokud něco znáte napište mi prosím vás recept předem moc děkuji.

  Další informace


 • Máte zkušenosti s Czechebay.cz? Je to seriozní?

  Doplňuji:To mi je jasné, že záleží na tom, kdo to prodává, ale mě jde spíš o tu službu czechebay, kde to za vás všechno oni vyřídí, jestli to funguje ...atd.

  Další informace


 • Používáte při práci na svém (soukromém) PC nějaké cloudové úložiště? Pokud ano, jaké s tím máte zkušenosti?

  Používám disk Google a jsem nadšený, že něco takového existuje. Flashdisk už je pro mě něco jako DVD. Mám to, ale už to asi nikdy nepoužiji.

  Další informace


  Je wikipedie seriózní zdroj informací?

  V oboru, který znám, jsem našla několik chybných informací. Někdy je lepší ověřit i v jiných zdrojích.

  Další informace


  Jak zmenit atribut S na jiny nebo zadny  Další informace


 • Jedná se o seriozní vizi nebo o šílenost?

  Asi před čtyřiceti léty jsem se zaujetím přečetl vědecké pojednání s názvem Genetická časovaná bomba , které popisovalo možnou budoucnost a rizika genetiky způsobem nad kterým jsem žasl nebo nevěřícně kroutil hlavou. Dnes musím /mohu/ pokorně přiznat, že autor měl téměř ve všem pravdu.Proto také nezatracuji nejnovější informační bombu , že se možná u dnes narodilo první dítě, které se díky práci genetiků a vítězství na smrtí dožije v optimálním věku až tisíce let!Co by vám asi probíhalo hlavou pokud byste se ocitli na místě toho nic netušícího drobečka? Těšili byste se na nesmrtelnost nebo si řekli díky, ale raději podle dosavadních zvyklostí řibližně kdy asi / včas odejdu?

  Další informace


 • Nevíte, jak vyrobit domácí hnojivo?

  Jaké? Každý prvek v hnojivu je pro něco jiného. Vyrobit lze hnůj, použít zelené hnojení, přidat nadrcený vápenec, nastrouhat kosti, vyrobit kompost, nechat zkvasit kopřivy, popřípadě slepičí trus, přinést si z lesa hrabanku a spousta dalších možností. Pokud budu chtít hnojivo vyrobit tak, že budu používat chemikálie tak se řada možností ještě rozšíří. Těžko odpovědět, když nevíme co a kde a proč chceš hnojit.

  Další informace


  Koupil jsem si domácí pekárnu Kenwood BM 5450 zháním někoho kdo s ní má nějaké zkušenosti

  Neumím jí spustit a návod mi moc nepomohl.

  Další informace


  Garena - nezobrazí se žádný server  Další informace


  Ahojte, prosim Vás nevíte někdo prosím proč mi nejde nainstalovat hra The Sims 3 Domácí mazlíčci ?

  Vždy , když dám , instalovat hru , tak se mi během toho ukáže : Soubor : E: /Thumbnails/AllThumbnails. package a Chyba : Nesprávná funkce. A pak se mi hra celá vypne ještě před tím než se stihne nainstalovat :( Nevíte prosím někdo, co mám udělat, aby mi se mi hra nainstalovala ?Předem moc děkuji :)

  Další informace


 • Nevíte někdo na jakém principu funguje misionářský prodej?

  2.5 Misionářský prodej - informování a přesvědčování nepřímých zákazníků(prostředníků) ke koupi. zdroj: a href"http://studenti-praxe.vosezlin.cz/firma/29-rado-agro-s-r-o?practiceId12 " rel"nofollow" http://studenti-praxe.vosezlin .cz/ hellip /a documentthesis ampdodocumentFunguje to asi takto :)Misionářský prodej – podstatou je informování a přesvědčování zákazníků přímýchzákazníků. ze zákazníků se získají, vyloudí kontakty na jejich známé, přátele apod. ti jsou oslovováni/atakováni prodejcem (většinou telefonicky si chtějí sjednat schůzku na doporučení...)

  Další informace


  Dostanu peníze bez lístku na peníze, když jsem marodila dva měsíce a v lednu jsem dostala dva lístky, za únor žádný?

  Marodila jsem dva měsíce v lednu a únoru. V lednu mi lékařka vystavila 2 lístky na peníze a to s datem 15. 1. a 30. 1.. V únoru mi ale už žádný lístek nevystavila. Dostanu i tak peníze bez těchto dokladů. Můžu o tento doklad požádat lékařku zpětně.

  Další informace


 • Neznáte někdo seriózní solnou jeskyni v Praze, kam je možné jednou týdně chodit se skupinou 10-20 malých dětí?

  Neznáte někdo seriózní solnou jeskyni v Praze, kam je možné chodit se skupinou 10-20 malých dětí jednou týdně, pravidelně po celý rok? Jelikož se jedná o malé děti, je podmínkou spojení tramvají z Prahy 8 (tram.č. 8, 25, 16) anebo metro B. Hledám provozovnu, kde je slušná, ochotná obsluha a čisto. Znáte nějakou, nebo snad dokonce provozujete?

  Další informace


  Je hypnóza seriózní metodou, kterou lze aplikovat při léčbě psychických poruch?

  Řekl bych, že v hypnóze můžeme dostat odpověď na spoustu otázek, které mohou být příčinou poruch. Myslím, že se také takto nezřídka používá... Každá psych. porucha má kořen v minulých prožitcích. Pokud to není samozřejmě nějaké fyzické poškození mozku..

  Další informace


  Co lidské tělo spaluje, když už mu nezbyde žádný tuk?

  Prvotním zdrojem energie jsou zásoby glykogenu, pokud dojdou, metabolizuje se tuk. Pokud dojde i ten, metabolizují se vlastní bílkoviny, včetně svalové hmoty. Je to krásně vidět na těch módních vychrtlinách, nebo jak vypadali vězni z koncentráků.

  Další informace