• Neznáte náhodou název této písničky? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Neznáte náhodou název této písničky?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Neznáte náhodou název této písničky?

  • Nevíte náhodou název tohoto novějšího western filmu?(popis)



    Další informace


    Chci se zeptat jestli náhodou neznáte



    Další informace


    Neznáte náhodou nějakou zábavu na svatbu?



    Další informace


    Název písničky - Chlapci a chlapi



    Další informace


  • Může mi prosím někdo vysvětlit význam této písničky?

    Ahojky,nechápu dobře význam písničky Emigrant skupiny Vypsaná Fixa ( a href"http://www.hlasite.eu/text-pisne/vypsanafixa/78215-emigrant)" rel"nofollow" http://www.hlasite.eu/ hellip /a .Je to jakási kritika komunismu či takových podezřelých ideologií? (jediná tato pionýrka nemává, kdo se loučí, poněvadž jednou zbláznila a nikdy nebude zase normální? A kdyžtak nechápu, proč jde zbytek písničky o něco jiného...)Možná jsem ničemu řádně neporozuměl (slovo pionýrka neznám), moje čeština je totiž ještě trochu slabá.Předem děkuji!

    Další informace


    Jaký je správný název písničky?

    Jaký je správný název písničky od See Lo Green - Forget you nebo Fuck you?

    Další informace


    Nevíte někdo PROSÍM název této písničky?

    Ahoj, nevíte někdo jak se jmenuje klip, kde je blondýna a muž a celý klip je o počítání jejch společných zážitků. Například 2540 cigaretts, 500 gangovers, 1480 shots a tak dále. Hledám to už týden a nikde nic. Je to z roku 2014.

    Další informace


    Neznáte náhodou přesný název filmu Šikmooký buď ve střehu ? Tento film se točil tuším něco kolem roku 1980., za éry film

    Doplňuji:za éry filmů kung-fu Lamač kostí atd

    Další informace


    Neznáte někdo ňáký dobrý písničky?

    Znám.

    Další informace


    Jak zní název písničky?

    je tam kluk co posloucha hudbu a potom tam prijde holka a pisou si vzkazy na papirky. Jednoho dne neprijde ts holka. Druhy den prijde a on se janoze zepta proc neprisla a ona mu da poslechnout svou pisnicku. Vysvetlimuze je hlucha a on vezme jeji ruku a polozi ji na sve srdce. Je to bozi pisnicka.

    Další informace