• Neznáte nějaká populární smooth tlačítka na webové stránky? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Neznáte nějaká populární smooth tlačítka na webové stránky?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Neznáte nějaká populární smooth tlačítka na webové stránky?

 • Proč tu uvnitř otázek nefungují odkazy na webové stránky s https předponou? Příklad uvnitř otázky.  Další informace


  Poradili by jste mi knihy, filmy, dokumenty, webové stránky o Titanicu a katastorfě s ním spojené ? děkuji :)  Další informace


 • Některé webové stránky se mi nenačtou, proč?  Další informace


 • Jaká jsou populární rádia v USA a UK?

  Jaká jsou nejpopulárnější rádia (stylově jako například Evropa 2) v USA a UK?

  Další informace


 • Proč je Charles Bukowski čím dál více populární, hlavně tedy mezi mladými lidmi?

  Letos v didaktických testech z českého jazyka byl dokonce úryvek z jeho Faktótum. Nic proti němu nemám, člověk se u čtení zasměje a oddychne si, ale číst jenom tohle a pořád? Je to teď nějaký trend nebo co? Už mi to přijde docela trapný, buď to čte každý jenom proto, že to není extra náročné nebo jen aby byl in... Podle mě si ani neuvědomují, jaký měl spisovatel život a takhle by žít nechtěli, a době, ve které autor žil, také nerozumí a nechtěli by ji zažít... Tak nač ten stále se zvyšující povyk?

  Další informace


 • Zablokovani webove stranky z IP adresy  Další informace


  Problém s připojením na určité webové stránky  Další informace


  Poradte jak vlozit na webove stranky text a obrazky,prosila bych krok po kroku jak se postupuje.Dekuji dobre dusi za rad

  Zdarec, předpokládám, že s tvorbou začínáš a bavíme se o direct vstupu do souboru, do kterého kód zapisuješ. Dál předpokládám, že se bavíme o HTML jazyce. V tom případě by jako odpověď na tvoji otázku byla následující:Text se do webových stránek dá vkládat vícero způsoby, jedním z nich je psaní textu do paragrafu, kdy musíš napsat ltp gt Tady bude tvůj text v paragrafu lt gt. Značky ltp gt a lt gt jsou nazývány tagy a jelikož p je párový tag, je nutné je psát ve dvojcích - počáteční tag ltp gt pak text, který chceš napsat a pak koncový tag lt gt. Pro vkládání textu ještě existuje například tag ltspan gt tento tag ti nedá text do paragrafu, ale prostě ti ho píše tam kam ho vložíš a také je ho potřeba ukončit lt/span gt. Rozdíl mezi ltp gt a ltspan gt je ten, že pokud něco napíšeš mezi ltp gt a lt gt, tak se to odřádkuje a vytvoří se z toho nový paragraf, zatímco když něco napíšeš mezi ltspan gt a lt/span gt, tak se to vypíše přesně tam, kam jsi to dala na ten stejný řádek apod. Při vkládání obrázků je to jednodušší, zadává se následujícím způsobem.. ltimg src a href"http://login.szn.cz/img/email-logo.gif" rel"nofollow" http://login.szn.cz/ hellip /a alt Logo emailu gt .. Tak ltimg gt je nepárový, tudíž jej není potřeba ukončovat. Takže napíšeš ltimg a za to napíšeš src (zde bude cesta k obrázku - buď http, popř. jiná absolutní cesta, nebo například jen ../obr.jpg pro přechod do nadřazené složky od tvého html souboru a vybrání obrázku obr.jpg) a nako

  Další informace


  Pod kterou jurisdikci patří webové stránky?

  Dobrý podvečer, jak je to s trestní odpovědností majitelů/správců/autorů webových stránek? Chápu, že weby s českou koncovkou .cz nesmí například nabízet prodej otroků, služby nájemného vraha nebo nelegální kopie filmů. Co když se však takový web formálně nachází kupříkladu v Somálsku, jeho adresa končí na .so a nabízí nejen otroky a vraždy, ale i poslední hollywoodský velkofilm?Samozřejmě vím, že adresa domény je jedna věc, lokace serveru druhá a osoba majitele domény třetí. Představme si tedy situaci, v níž:Fyzická osoba s mongolským občanstvím nabízí na webu s mezinárodní doménou .info s hostingem na tureckém serveru obsah v ČR nelegální. Jakým zákonům takový obsah podléhá, respektive kdo by dotyčného Mongola případně mohl hnát k právní zodpovědnosti?A pokud bude někdo s českým pasem nabízet podobně mezinárodně obsah nelegální v některém státě, kupříkladu v Portugalsku, na stránkách s maďarskou doménou .hu?

  Další informace


  Mohu platit za vstup na webové stránky, aniž bych o tom věděla?

  Ahoj, chci se zeptat. Brouzdám tak různě po internetu - můžu, když vlezu na nějakou stránku a např. si tam pouštím videjka za to platit, aniž by mě na to někdo důrazně upozornil? Resp. mohou mi to strhávat z toho, co platím za internet a poskytovatel mi pak pošle fakturu na nějakou částku? týká se jak českých, tak zahraničních stránek. Děkuji moc. Mmj. nejedná se o stránky s nevhodným obsahem.

  Další informace


  Lze publikovat webové stránky na svůj vlastní server?

  Ahoj, ve škole jsme si říkali, že jsou 2 možnosti, jak publikovat vytvořené webovky:1)Pomocí freehostingů - veřejných serverů ( a href"http://www.webzadarma.cz" rel"nofollow" www.webzadarma.cz /a ,... ) - šeredná doména2)placený hosting - platím za doménu a hosting službyAle na internetu jsem našel TŘETÍ způsob:3)Vytvořit si vlastní server a nahrát na něj svoje webovky viz. a href"http://flamendr.cz/jak-vytvorit-vlastni-webovy-server/" rel"nofollow" http://flamendr.cz/ hellip /a MOJE OTÁZKA:Ještě jsem to nezkoušel, protože se mi to zdá moc jednoduché ,jak to píšou zde a href"http://flamendr.cz/jak-vytvorit-vlastni-webovy-server/" rel"nofollow" http://flamendr.cz/ hellip /a . Pokud by to fungovalo, proč to teda neudělá více lídí? Vždyť pár html souborů nejsou vůbec náročné na paměť.Chtěl bych se vás zeptat máte s tím někdo zkušenosti? Je lepší využít třetí možnost nebo ne? Poškodí to nějak můj počítač nebo to nějak negativně ovlivní chod mých webovek?

  Další informace


  Linux SuSe a Google Chrome - některé webové stránky se nenačtou.  Další informace


  Jestliže chci mít vlastní porno stránky, je to počítáno jako ostatní webové stránky, nebo potřebuji nějaké povolení, ..?

  Povolení asi nepotřebuješ, ale bylo by vhodné zkontrolovat zákon ohledně toho, jak stránku zabezpečit proti přístupu dětí ... určitě na to nějaké kouzelné paragrafy budou.

  Další informace


  Jak může stát zablokovat webové stránky?

  Doplňuji:Jo to já nevím co tím myslí, prostě v televizi říkali, že stát může zablokovat webové stránky, nic víc nevím

  Další informace


  Jak docílit toho,aby vlastní webové stránky vydělávaly (co na ně umístit)? Kde mohu toto konkrétně zjistit,vyhledat?

  Pokud máš stráunky od webzdarma, tak ti tam dají reklamu, ale ne moc zajímavou. pokud máš stránky, které nějak vypadají, dá ti reklamu google.

  Další informace


  Hodiny na webové stránky  Další informace


  Existuje nějaká klávesová zkratka pro nahrazení levého tlačítka myši?

  Ahoj, nevíte někdo, jestli existuje nějaká klávesová zkratka pro nahrazení levého tlačítka myši? Pravé lze nahradit tlačítkem vlevo od pravého altu, ale na levé nic nenacházím. :)

  Další informace


 • Co jsou to vůbec odbory ? Kolik je v ČR odborů? Jaké mají webové stránky ?

  Spousta. Stránky si jistě najdeš hravě sám. Škoda jen, že nejsou odbory všude a že nemají takovou sílu, jakou by mít měly.Doplňuji:Odbory jsou vlastně zástupci pracujících, kteří hájí jejich práva, sociální jistoty, nezaměstnanost a podobně. Z těchto důvodů také jednají s úřady, vládou a s politickou mocí vůbec.

  Další informace


 • Jak se čtou anglicky webové stránky?

  Omlouvám se, jestli to tu už někde je, ale nikde jsem to nenašla.No jo, když já neumím moc dobře vysvětlovat :D Já jsem tím myslela výslovnost, že když u nás se to čte vé vé vé tečka atd. tak jak se to čte anglicky :D

  Další informace


 • Neznáte někdo webové stránky geografie ČR?

  -na kterých je rozepsaná podrobně poloha ČR, pedologie, hydrologie atd. ? Dík za odpovědi.

  Další informace