Nokia 500 x Symbian Belle x hudební přehrávač? - poradna, odpovědi na dotazNa této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Nokia 500 x Symbian Belle x hudební přehrávač?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.Další informace |
Hudebni skupina hrajici na ruzne naradiDalší informace |
Symbian 9.4 S60 5th EditionDalší informace |
Nokia 500 nebo Nokia C5-03 ?Další informace |
je lepsi htc desire c nebo nokia 500Další informace |
Sms Nokia 500Další informace |
Jak mám dostat Windows do mobilu, když tam je Symbian?Další informace |
Dobrý večer přeji všem uživatelům Odpovědí CZ. Jakým směrem by se měla vyvíjet budoucí hudební scéna?Možná mě někteří znáte. Myslíte že by se měl dát konečně prostor novým, talentovaným zpěvákům, nebo jste zastánci starého Českého popu? Měl by se trend vyvíjet spíše směrem techno, nebo raději zůstat u tradičního složení hudebních nástrojů? Děkuji za případné Odpovědi a hezký večer všem.Další informace |
Co je to hudební revue?mám referát a potřebuji nutně vědět,co je to hudební revue?Další informace |
Hudební nástrojChtěla bych hrát na nějaký hudební nástroj. Buď na piano, nebo na kytaru. Co je jednodušší? :)Další informace |
Hudební přehrávač windows 7Ahoj chtěl bych se zeptat jestli někdo nevíte o nějakém programu který přehrává hudbu na windows 7 a dole u startu by měl podlouhlou lištu třeba s ekvalizérem,pause,play a tak ?:)Doplňuji:Jde mi hlavně o tu lištu abych nemusel klikat na ten program ale všechno bude na té liště...Další informace |