• Nokia 500 x Symbian Belle x hudební přehrávač? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Nokia 500 x Symbian Belle x hudební přehrávač?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Nokia 500 x Symbian Belle x hudební přehrávač?

  • Hudebni skupina hrajici na ruzne naradi



    Další informace


  • Symbian 9.4 S60 5th Edition



    Další informace


    Nokia 500 nebo Nokia C5-03 ?



    Další informace


    je lepsi htc desire c nebo nokia 500



    Další informace


    Sms Nokia 500



    Další informace


    Jak mám dostat Windows do mobilu, když tam je Symbian?



    Další informace


  • Dobrý večer přeji všem uživatelům Odpovědí CZ. Jakým směrem by se měla vyvíjet budoucí hudební scéna?

    Možná mě někteří znáte. Myslíte že by se měl dát konečně prostor novým, talentovaným zpěvákům, nebo jste zastánci starého Českého popu? Měl by se trend vyvíjet spíše směrem techno, nebo raději zůstat u tradičního složení hudebních nástrojů? Děkuji za případné Odpovědi a hezký večer všem.

    Další informace


    Co je to hudební revue?

    mám referát a potřebuji nutně vědět,co je to hudební revue?

    Další informace


    Hudební nástroj

    Chtěla bych hrát na nějaký hudební nástroj. Buď na piano, nebo na kytaru. Co je jednodušší? :)

    Další informace


    Hudební přehrávač windows 7

    Ahoj chtěl bych se zeptat jestli někdo nevíte o nějakém programu který přehrává hudbu na windows 7 a dole u startu by měl podlouhlou lištu třeba s ekvalizérem,pause,play a tak ?:)Doplňuji:Jde mi hlavně o tu lištu abych nemusel klikat na ten program ale všechno bude na té liště...

    Další informace