• Notebook PACKARD BELL Easynote TS11-HR-242CZ - máte s ním zkušenosti? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Notebook PACKARD BELL Easynote TS11-HR-242CZ - máte s ním zkušenosti?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Notebook PACKARD BELL Easynote TS11-HR-242CZ - máte s ním zkušenosti?

 • (Otázka pro ženy) Když chcete chodit s klukem, dáváte přednost tomu, jak vypadá nebo jeho povaze, jak se s ním cítíte?  Další informace


 • Bude nějaký problem když demontuji zadní sedačky u Citroenu Xsara Picasso a pojedu a nim na dovolenou?  Další informace


 • Máte zkušenost s Moulinex QA407G31? Nebo v poslední době jste zakoupili nového robota a jaké máte s nimi zkušenosti?  Další informace


 • Obědnal jsem si mixer Reverzo máte s ním nějaké skušenosti??

  Mixer ReverzoDoplňuji:Konečně po mněsíci od obědnávky došel. Podlehl jsem reklamní akci a nyní mám dva. Jsem zvědav na jeho kvalitu. jak dlouho mi druhý jak soubor náhradních dílů vydrží.

  Další informace


 • Znáte eshop s LED osvětlením, máte nějaké zkušenosti či jste někde konkrétně nakupovali a máte zkušenosti?

  Dobrý den, sháním eshop s LED osvětlením, máte nějaké zkušenosti či jste někde konkrétně nakupovali? Děláme rekonstrukci a rádi bychom nějaké pěkné kvalitní designové světla. A hlavně bychom je neradi po půl roce měnili, kvůli toho že odešly atd. Jsme z OV, ale může to být po celé republice.Moc děkuji za pomoc.

  Další informace


 • notebook-můžete mi ho zhodnotit Hewlett-Packard 550 (FU412EA)  Další informace


  nefunkční touchpad Packard bell  Další informace


  Značka Packard-Bell  Další informace


  Packard Bell P5WS5 - nereaguje na myš  Další informace


  OS pro Packard  Další informace


  Notebook easyNote po vstupu do uživatelského rozhraní freez

  Zdravím, čím by mohlo být spůsobený kolaps notebůku po vstupu do uživatelského rozhraní??Notebook se spustí až do chvíle kdy má dojít na zvolení uživatelského účtu, po vstupu na účet problikne pozadí a obrazovka z černá, všechny nápady vítány:-DDoplňuji:Ani největší amatér nezapříčiníl zamrznutí počítače pomocí klávesnice...WIN 7 disk zformátován a systémy kompleně přeinstalovány, vzhledem k tomu, že chyba se stále vyskytuje bude to opotřebovaný hardware - příliš ošoupaná klávesnice nejspíš...Předávám odborníkům k analýze - neřešte..

  Další informace


  Notebook - ASUS X61SL, mate nekdo zkusenosti s timto modelem?  Další informace


  Když zapnu notebook tak se objeví černá obrazovka kurzor myši a dal nechce nacist nevíte co s ním je.třeba že odešla bat

  asi si nespravne vypnul notebook a smazali se ti nektere spousteci programy. O data asi neprijdes ale preinstalace operacniho systemu je nevyhnutelna.

  Další informace


  Hewlett-Packard Hp d350 cmt  Další informace


  Chybové hlášení. Jak s ním naložit?

  Prosím, co znamená chybové hlášení DLL could not be opened. Začalo se mi tam objevovat nedávno, vždy po spuštění počítač.

  Další informace


 • Máte svůj cíl a dokážete za ním jít? Co děláte abyste neuhnuli z cesty?

  Dobrý večer. Myslím, že každý má nějaký cíl, něčeho chce dosáhnout, něco se naučit, cvičit a pod. Není podstatné jaký, to je věc každého osobně. Co ale děláte, když se cíli začínáte vzdalovat, jak se přinutíte k návratu? Nemyslím vyjímečné situace, prostě se Vám nechce. A zabere to, nebo ne?

  Další informace


  Dá se najít nějaká úměra v tom, jak člověk oslovuje své rodiče a co k nim ve skutečnosti cítí?

  Například když matce říkáme mami a otci táto , vyplývá z toho že máme matku raději než otce nebo jde jen o zvyk?Zase ale, nikdy jsem nezažil, že by někdo oslovoval matku mámo , (teda krom línýho honzy gt a href"http://www.youtube.com/watch?featureplayer_detailpage vjxRb1MkYVl0 t138s)" rel"nofollow" http://www.youtube.com/ hellip /a na druhou stranu oslovovat otce táto (což je vlastně ekvivalent) je celkem běžný, takže čím to je?Ale na třetí stranu, když dítě něco chce, třeba autodráhu za 6.000 nebo poníka do bytu, tak je z něho během chvilky expert na zdrobněliny a z táty a mámy je tatínek a maminečka natotata.

  Další informace


  Co se šovinistou, který se nám líbí? Asi rychle pryč, že? Ono to s ním stejně není k vydržení, ale má svoje kouzlo...

  Aby se Ti jednou nestalo, že se Tvůj malý syn zeptá tatínka: „Proč nemá máma pinďoura, a tatínek řekne : „Máma nemá pinďoura, protože je mrzák ! :-)))

  Další informace


 • Stává se vám, že se vám nechce nic dělat a máte ,,kopr? Jak s ním bojujete?

  S tím se bojuje těžko. Jak se říká, když se ti nechce, to je horší, než když nemůžeš. Obvykle tomu podlehnu do té doby, než to samo přejde, nebo do doby, kdy zoufalství z nesplněného úkolu ten kopr samo nepřemůže a pak začnu v panice odvracet průsery. :-)

  Další informace


 • Bolesti kotníku - zjistí lékaři po jisté době, co s ním vlastně bylo/je?

  Cca před 5 lety jsem si něco udělala s kotníkem, teď na to docela trpím .. zjistí lékaři co s ním bylo teď? Pomocí rentgenu?

  Další informace