• Notebook se zničeho nic vypne... - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Notebook se zničeho nic vypne.... Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Notebook se zničeho nic vypne...

  • Ach jo,opět mi byla smazána odpověď a to jsem v ni měl omluvu za nejapný žert. Nic vulgárního,nic proti státního nic pro



    Další informace


  • Co mám dělat, když se na mobilu zničeho nic zastavují videa?



    Další informace


  • V kterém století Inkové zničeho nic opustily Machu Picchu?

    Přibližně o sto let později v roce 1572, byla náhle opuštěna, tedy v době, kdy Španělé kolonizovali Jižní Ameriku.[5][6] Je však možné, že většina obyvatel zemřela na neštovice dříve, než do této oblasti přišli španělští dobyvatelé. Zdá se, že Španělé věděli o místě zvaném Piccho přestože nejsou žádně záznamy, že by Španělé navštívili toto vzdálené město. Dobyvatelé ničili obětní kameny v jiných oblastech, ale na Machu Picchu zůstaly nedotčené,[6] což nasvědčuje, že město Španělé nikdy nenavštívili.

    Další informace


    Jak skoncovat s tužbami, nic neočekávat a nic si nepřát? Je to vůbec možné?

    Údajně Buddha jednou řekl svým žákům: ”Pokud trpíš, trpíš, protože toužíš, a tvé tužby byly vždy nedosažitelné nebo nenaplněné. Zbav se tedy tužeb!” Žáci tedy šli a končili s tužbami, kritizovali je, odhazovali je. Pak se vrátili a Buddha řekl: ”Ale vy stále toužíte po tom, abyste netoužili!” .... Z toho se prostě nejde dostat.Nemůžeme ovlivnit svou mysl ani to co si přejeme, o čem sníme..... Tak jak přestat trpět a být šťastný? Má vůbec život bez ambicí a snů smysl?

    Další informace


  • Z niceho nic prestal pracovat notebook



    Další informace


    Najednou mi přestla fungovat zvuk zničeho nic jen se koukám na video a najednou to začlo jen bzučet.

    Vše normálně šlo a reproduktory jsou v pořádku skoušel jsem to v mobilu. Stačí jen poradit co stím je to od Genius.

    Další informace


    Nevíte, čím to může být, když se z ničeho nic restartuje PC?

    Dobrý den,z ničeho nic se mi třeba i 2x za den restartuje stolní PC. A to i třeba v případě, když jen píši do Wordu. Čím by to mohlo být?Děkuji za odpovědi.Původní neotázkaRestar PC zničeho nic

    Další informace


    Co mám dělat, když se mi z ničeho nic vypne počitač?



    Další informace


    Notebook se z niceho nic nabiji



    Další informace


    Obrazovka se vypne, i když dřív šla.



    Další informace