• Občas se říká, že sídliště jsou jako králíkárny. A co říkáte na tohle? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Občas se říká, že sídliště jsou jako králíkárny. A co říkáte na tohle?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Občas se říká, že sídliště jsou jako králíkárny. A co říkáte na tohle?

 • Už jste slyšeli tohle? A co na to říkáte?  Další informace


  Necháte se občas rádi obskakovat, a pokud to pochválíte, má ta druhá strana opravdu radost, nebo něco ironicky odpoví?  Další informace


  Najdou se občas v poušti kolem Las Vegas nějaké mrtvoly? Spousta jam a nich pohřbená spousta problémů.(Z filmu Casino)  Další informace


  Jezdili jste někdy po zábradlí? Nebo jezdíte dokonce i dnes? ......občas...  Další informace


  Je podle vás správné se olespoň občas nutit do průbojnosti - jen ji předstírat? Díky..  Další informace


  Co na tohle říkáte?  Další informace


  Chodite obcas k sousedum - poradte .cz , nebo jsou i jine ? Jine neznam. Na sousedy jsem nahledla dnes poprve. -iv  Další informace


 • Nepozná někdo toto sídliště z filmu Adam a Otka?

  Mohlo by být v Praze, ale jisté to není a href"http://img24.eu/images/12234376420370635184.jpg" rel"nofollow" http://img24.eu/ hellip /a Doplňuji:Je to z filmu Adam a Otka.

  Další informace


 • Máte rádi, nebo dokonce občas pečete pěkné dorty ?

  Pokud ano, tak vás určitě zaujme tato inspirace : a href"http://leteckaposta.cz/370419560" rel"nofollow" http://leteckaposta.cz/ hellip /a Doplňuji:Musíte uznat, že je to unikát. Chtěl bych vědět, kdo by si na něco podobného troufl

  Další informace


  Kupujete alespoň občas jídla z asijských bister, fast foodů a pojízdných prodejen?

  Máte je rádi?Chutnají vám?Já sem si dal včera nudle a pak mi bylo trošku blbě.

  Další informace


 • Jak se říká hnědovláskám? Zrzky jsou rusovlásky, černovlásky jsou brunety a blondýny prostě blondýny.

  Jak se správně říká hnědovláskám? Rusovlásky jsou zrzky, brunety jsou černovlásky a blondýny prostě blondýny. Ale kam zařadit klasické hnědovlásky??

  Další informace


 • Migrace lidí z Afriky? A co říkáte na tohle?

  Někdo v dřívějších dotazech dával odkaz na zprávu o migraci lidí z Afriky. Ale tohle je asi horší prognóza.Omluva. Nepodařilo se vložit video o šíření muslimské víry ve světě - Changing World.mp4. Jde o vědecký rozbor vymírání bílé rasy v celém světě, vzhledem k nízké porodnosti bílé rasy a vzhledem k muslimské víře, která se vysokou porodností vyznačuje. Tím dojde postupně k rozšíření muslimů na celém světě. A to v docela brzské době.

  Další informace


  Kdo je nejslavnější občan města, ve kterém žijete?

  Je to starosta, univerzitní profesor, vysoký vojenský důstojník, vědec, spisovatel, továrník, filantrop nebo někdo úplně jiný?

  Další informace


  Co myslíte, neobjevuje se v televizi, občas i v rozhlase příliš sprostých slov?

  Vzpomínám si, že v minulosti televize za ně platily pokutu. Dnes? Jde o záměr? Pomůže vypípávání?Možná znáte jednoho šéfa , který výraz: Ty v-le, prý vyslovil 674krát. Mnoho nadávek ničí jejich kouzlo.Ruku na srdce: ještě vás baví některé české filmy, kde je každé třetí slovo ve slušné společnosti nepublikovatelné?!

  Další informace


 • Nejraději otevírám video ve Win. Media Player. Když ho občas otevřu v BS Playeru, tak pak se chce takhle otevírat vždy.

  A to mi vadí? Jde tomu nějak zabránit? Vždycky potom kliknu pravým tlačítkem a nastavím výchozí program pro otevření a když soubor otevřu z nějakého důvodu v BSP, tak jsem tam, kde jsem byl... A to mi vadí. Co s tím?Doplňuji:hippeace: Nabídne mi to pouze přehrát, nikoli změnu typu if avi else WMP :)

  Další informace


  Marně hledám jak opravit neopravitelné. Složky vypadají občas jinak.

  Jde o to, že okno prohlížeče, nebo filemanageru který je v mikrosoftu implantovaný má při různých příležitostech úplně jiný vzhled, jako by tam bylo několik bratrů. Když ukládám obrázek tak tam chybí na pravé straně odkazy na složky, je tam jenom poslední cosi, dokum., ale chybí tam plné možnosti složek, jde to opravit v regeditu? :-/

  Další informace


  Jak napsat na Skypu zprávu v Azbuce, jak postupovat?

  Dobrý den,prosím o radu. Občas potřebuji napsat na Skypu zprávu v Azbuce, jak postupovat? Děkuji.

  Další informace


  Fan na CPU netočí, ale občas mě točí  Další informace


 • Říká se, že mléko a mléčné výrobky jsou nezdravé? Proč jsou nezdravé, kvůli jaké látce? To že zahleňují je známé.

  a syrovátka, kde je mléčná bílkovina je zdravá?

  Další informace


  Myslíte, že vzdělaný člověk na úrovni bere pervitin? I když jen občas?

  Doplňuji:Pod pojmem, že je někdo na úrovni, si různí lidé představují různé úrovně.Podle mého lidé na úrovni nedrogují. Mám na mysli tvrdší drogy než marjánu.

  Další informace