• Obojzivelnici - prepazka - srdce - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Obojzivelnici - prepazka - srdce. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Obojzivelnici - prepazka - srdce

 • Víte, že p. Gott podstoupil včera operaci srdce? Stav je stabilizovaný.  Další informace


  Upřednostnit srdce nebo mozek?  Další informace


 • Potrat,hlava vs srdce, pes  Další informace


 • Co znamená symbol srdce v horní stavové liště na mobilu?  Další informace


 • Když chirurg při operaci dostane křeč nebo mu cukne ruka, řízne skalpelem do srdce a pacient zemře, jak to s ním bude?

  Mávne se nad tím rukou ve smyslu to se občas stane a nebo se z toho budou vyvozovat nějaký důsledky?

  Další informace


 • Je možné někde koupit semena Blahokeře - Clerodendrum thomsoniae, krvácející africké srdce ?

  Hledala jsem, leč nenašla. Děkuji. :-)

  Další informace


 • proč se američané drží za srdce když hrají jejich hymnu?

  Mohlo by to mít původ v tom,že když jako děti školního věku skládají slib vlajce,tak se také drží u srdce,podle mého je to tak,že tím projevují,že svoji lásku,ke svému státu myslí to od srdce....

  Další informace


  Muzu si tady vylit srdce?

  uz od vcerejska me stiha jedna pohroma za druhou,nejdriv kamaradka a jeji neverny manzel,dnes rano jsem se trochu zlobila s detmi,a ted kevsemu jsem se vratila s pohotovosti,syn si zlomil nohu a muj druhy syn vytopil sklep,manzel je na sluzebni ceste,mam dnes pocit ze jsem neschopna,bojim se co jeste prijde,

  Další informace


 • Vysvětlíte význam-Ruku na srdce?

  Proč zrovna ruku na srdce, proč ne někam jinam?Proč se to tak říká?

  Další informace


  Vlákno z optického kabelu se mi může dostat pod kůži tím pádem do krevního oběhu následně do srdce a zabije mě??

  Nejez ho moc často a vždycky si ho pořádně oloupej.

  Další informace


 • poradte mi,jak mám vypočítat obsah obrazce třeba srdce (na kostičkovaném papíru).

  ahoj,jak mám vypočítat obsah obrazce třeba srdce,listu atd.na kostičkovaném papíru?díky.

  Další informace


  Jaké mají zbarvení obojživelníci? :) děkuji :)

  Obojživelníci mají buď ochranné nebo výstražné zbarvení různě se měnící v závislosti na druhu a prostředí,takže to nelze jednoznačně říci,protože škála barev je opravdu široká.

  Další informace


 • čím je způsobeno píchání u srdce(na hrudi)?

  Ahoj. Vždycky se u mě takové to píchání u srde projevovalo tak jeednou za 3 měsíce, takové to že musíte zlehka nadechovat i vydechovat, toto vždy trvalo tak 30 min a pak to přešlo. Včera mě to zas předpadlo, a pokřačovalo to celou noc, když jsem si lehka na bok, bolelo to neskutečně, nemohla jsem spát. Dnes to při hlubším nádechu pociťuju pořád, málo ale pořád. Při zadýchání a lehnutí pořád bolí neskutečně. Je mi 16 let.Jsem zdravá, žádné zdravotní problémy nemám, kouřím tak 3 cigarety za den. čím to je způsobeno? stalo se to někomu? poraďte prosím.

  Další informace


  když človek ma rakovinu tak srdce je zdravý ne?

  když je třeba rakovina krve takže to je jen krve srdce je vpořádku ne?

  Další informace


  Setkal se někdo z vás s rakovinou srdce?

  Já ne. Prý zhoubný nádor zasahuje tento orgán minimálně, i když nádorová onemocnění napadají většinu dalších orgánů.Proč asi?

  Další informace


  Rychle bijící srdce, pocit ke zvracení..  Další informace


  Proč se při nemoci srdce nasazuje nitroglycerin?

  V které době se přišlo na účinky této výbušniny? Jak asi působí?Doplňuji:Omlouvám se. Chtěla jsem dodatek formulovat jinak, ale klikla jsem a stala se chyba.Na účinek nitroglycerinu prý přišli dělníci-kardiaci pracující v továrně Alfreda Nobela – pokud ráno cítili bolest na prsou, po nástupu na směnu vždycky pominula, protože se nadýchali par nitroglycerinu používaného při výrobě dynamitu. Ale kdy se začal používat nitroglycerin jako lék, nebylo v časopise uvedeno.Pánové, děkuji za upozornění.

  Další informace


  Může se stát, že Vám praskne (pukne-rozpůlí) se srdce?

  Jednou mi mamka vyprávěla že měla dobrou kamarádku, která umřela ve 20 letech, na to, že ji puklo (rozpůlilo se) srdce, jelikož měla hodně velký starosti a nervy kvůli své sestře. Je to možní, může se to stát od nervů a starostí že vám srdce pukne?Doplňuji:děkuju moc všem :) :/marci1: děkuju moc, jsem ráda, že se to potvrdilo a stát se to může, ale je to strašné, že se to může stát :/

  Další informace


  Mají obézní lidé mají kromě tělesného tuku taky tukem obrostlé srdce? A je zrychlení tepu dobré, nebo špatné pro srdce?

  Zdravím, měl bych dvě teoretické a nesouvisející otázky ohledně funkce lidského srdce:1) někde jsem slyšel/četl, že obézní lidé mají kromě tělesného tuku taky tukem obrostlé srdce - laicky řečeno, nevím přesně, zda kolem srdečního svalu nebo kde přesně, prostě někde u srdce se u tlustých lidí údajně usazuje tuk. Zajímalo by mě - pokud takový obézní člověk zhubne a ztratí tělesný tuk, má průměrnou váhu, co se stane s tím tukem kolem srdce? Ztratí ho taky? Nebo se ho už nezbaví?2) jak je to přesně se zrychlením srdečního tepu - je to obecně dobré, nebo špatné pro srdce? Lékaři doporučují sport, i aerobní, kdy se z klidu tep okamžitě zrychlí - prý je to pro srdce dobré. Proč je ale naopak zdraví škodlivé, když se zrychlí tep třeba při kouření cigaret nebo v extémnějším případě při užití drog, jako je kokain? Právě u těch cigaret - samozřejmě kromě rakoviny - je údajně hlavní příčina poškození srdce právě to, že při vykouření cigarety se o 10 až 20 procent zrychlí srdeční tep. Jsou snad dva druhy zrychlení tepu, nebo jak to je?

  Další informace


  Chrupavčitá přepážka nosu

  Dobrý den, na špičce nosu je chrupavčitá přepážka a když si na ní šáhnu tak je tam jakože mezi ní pruh kde nic není. Nebo nevím jak to popsat. Není to vidět. Nevíte, jak se tomu říká? A není možné aby se to ještě oddálilo a pak to bylo vidět nebo tak něco? Děkuju. :)

  Další informace