• Obraz na notebooku - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Obraz na notebooku. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Obraz na notebooku

  • Jak dostanu do mobilu s Androidem obraz z TV Samsung přes wifi do druhé místnosti bytu?



    Další informace


    Co způsobuje,že na LCD televizi není celý obraz a jak to odstranit?



    Další informace


    Digi tv. jde jen obraz a ne zvuk



    Další informace


  • Co kdybych na aukci pořád dokola přihazoval na nějakej cennej obraz, a přehazoval ostatní přihazující...

    ...až do nějakejch 10 milionů, a pak až by to vodklepli, tak bych řek ře nemám peníze?Co by se stalo? Mohli by mě za to zavřít? Nebo bych to musel splatit? A jde to vůbec takhle, nezjišťuje si nějakým způsobem ta aukční síň, jestli na to ty lidi vůbec mají?

    Další informace


  • Hak se jmenuje obraz, na němž leží tři opilí chlapi pod stromnem a odpočivaji? Kdo jej namaloval?

    prilozeny obraz je z filmu noc na karlstejne ktery prave odkazuje na tuto malbuPůvodní dotazjak se jmenuje a kdo namaloval obraz kde lezi tri opilí chlapy pod stromem a o odpocivaji? diky

    Další informace


  • Jede jen zvuk, ne obraz



    Další informace


    Jak diagnostikovat pc, když nejde obraz



    Další informace


    Hláška No-Signal , nejde obraz



    Další informace


    Jak na zmenšený obraz u filmů?

    Dobrý den, rád bych se zeptal, jak na zmenšený obraz u přehrávání filmů. Začalo mi to dělat asi před dvouma týdnama... Vždy, když se chci podívat na nějaký film buď na internetu, nebo v počítači, tak se film nespustí na celou obrazovku, ale zmenší se jen na prostředek.Prosím poraďte, jak mám docílit plné velikosti... Předem děkuji za odpovědi.

    Další informace


    NA notebooku Toshiba Tecra M5 jde chvilku displej a pak zmizí obraz a ukážou se jen mapy. Co s tím?

    Dobrý den, mám ntb Toshiba Tecra M5 a po zapnutí mi chvilku jde obraz a po chvilce se na displeji začnou dělat , mapy aobraz zmizí. Pžes externí monitor funguje normálně. Co by s tím mohlo být? Děkuji

    Další informace