• od kolika je 28 .9 .2019 výstava voříšků v lounech - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: od kolika je 28 .9 .2019 výstava voříšků v lounech. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.
  • Další témata a dotazy - od kolika je 28 .9 .2019 výstava voříšků v lounech

  • Do kolika dnu mi přijde zboží z mall.cz?



    Další informace


  • Co všechno se musí (by mělo) po kolika km vyměnit???



    Další informace


  • Kdy mi tak začnou růst prsa a v kolika letech?

    Doplňuji:A už je mi jedenáct.

    Další informace


  • V kolika letech se chodilo a v kolika odcházelo z vojny ?

    Za komunismu (pokud možno ještě v 50. letech

    Další informace


    Do kolika hodin ráno se dá ještě ranní vstávání považovat za ranní ptáče?

    Do rozbřesku. Pak je už pozdě.

    Další informace


  • Do kolika vecer muze prijit kotrola,od kolika nemusim otevrit,chodi po baraku divni lidi a ja se bojim

    Do 22 hodin.

    Další informace


    Do kolika dní poslat stížnost?

    Byl jsem státním zástupcem obviněn z krádeže notebooku a po soudním líčení zproštěn viny.Obvinění mi způsobilo zhoršení pověsti a ztrátu kamarádů.Také jsem byl 3x na policii,3x na PMS a 4x na soudě,což zabralo čas,který jsem mohl strávit vyděláváním peněz jako živnostníkOtázka:do kolika dní musím poslat stížnost na ministerstvo spravedlnosti? A vyplatí se obstarat si advokáta nebo to zvládnu sám?

    Další informace


    V kolika letech je nutné lék. potvrzení k řízení auta a po kolika letech se toto potvrzení obnovuje?

    Poprvé v 60ti, pak v 65, 68, 70 a dále každé 2 roky -§ 87/3 silničního zákonaDržitel řidičského oprávnění(...) je povinen se podrobit pravidelné lékařské prohlídce nejdříve šest měsíců před dovršením 60, 65 a 68 let věku a(...)po dovršení 68 let věku pak každé dva roky.

    Další informace


  • Do kolika dnů se podává odvolání na přídavky na dítě?

    Přišel mi dopis se zamítnutými přídavky na dítě.Do kolika dnů se mám odvolat?Je to 15 dnů od přijetí dopisu?

    Další informace


    Kdo vám jako první z rodiny nabízel alkohol? A v kolika jste se opili?

    Mě vždycky dával Vaječnak můj praprastrejda a rád na to vzpomínám. Je mi 15, ale ještě jsem se neopil. Jak jste na tom vy?

    Další informace