• Od kolika let je možné se sám uspokojit tam dole ? Od 15 let jako s druhým pohlavím nebo až od 18 let? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Od kolika let je možné se sám uspokojit tam dole ? Od 15 let jako s druhým pohlavím nebo až od 18 let?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Od kolika let je možné se sám uspokojit tam dole ? Od 15 let jako s druhým pohlavím nebo až od 18 let?

 • diky Miro!!deda louda jezdi asi na kolobezce,tam neni potreba znalosti a nebo v Anglii.tam by to neplatilo.  Další informace


  Jsem tu skoro nova. Kolik nas tu je ? A od kolika do kolika let ? :-) Me je 45 . A ted nevim jakeho smajlika. ! -iv-  Další informace


 • Nevíte od kolika let je motokolo? Je motokolo bráno jako kolo nebo jako motorka?  Další informace


 • Od kolika let je možné pít legálně v Německu pivo , víno či medovinu ?  Další informace


  Je vůbec v dnešní době možné cestovat sám a na vlastní pěst?  Další informace


 • arygnoci mysli ten web je můj tak jako nechápu co tam může bejt jako vir...

  nemienim sa na ten web pozerať, ale:pokiaľ tam máš obrázky (alebo čokoľvek okrem textu) a v niektorom tom obrázku je podozrivá sekvencia, antivir ho vyhodnotí ako hrozbu.Vymeň obrázky (alebo čo tam máš) trebárs za iný formát a uvidíš.Prípadne kontaktuj správcu hostingu.Musíš klásť otázky PRESNE, len tak dostaneš dostaneš SPRÁVNU odpoveď.Aj pýtať sa (správne) je umenie.Prajem veľa šťastia s odstránením problému.

  Další informace


 • Je pravda, že tam, kde pracuje Ital, tam je nejlepší pizza, zmrzlina,špagety nebo i kafe?

  Zajímalo by mě,co je pravda na tom že tam kde pracuje nebo má Ital pizzerii nebo restauraci tam je i nejlepší pizza,zmrzlina,špagety nebo i kafe Děkuji. Zdroj foto: Pizza Praha hl.m.

  Další informace


 • Kdybych se teoreticky dostal do nebe (křesťanského), platí tam rovnostářství, nebo je tam hierarchie?

  Měl bych totiž ambice se vyšvihnout na nějakou vyšší pozici (teplejší místečko), myslíte si, že je v Nebi něco jako kariérní růst, nebo je tam jen stagnace a růst není možný? Můžu svoji pozici v Nebi ovlivnit zde pouze na Zemi nebo i v Nebi? Chtěl bych totiž dosáhnout vyššího ratingu než nyní mám. Poradíte nějaké tipy či finty? Pán Bůh Vám za ně zaplať.PS: přiznávám se mám i pár hříšků, ale kaji se ...PPS: pokud nevyjde Nebe, co pak ? nejaké jiné tipy ?

  Další informace


 • Chtěl bych se zeptat, od kolika let mohu podepisovat já osobně objednávky, které mi přivezla PPL ? Je mi patnáct let.

  Doplňuji:Budu potřebovat nějakou dokumentaci? Např občanský průkaz?

  Další informace


 • Máme doma propojený pc kabelem ale na tom druhým najednou nejde internet,ale do ted šel.Propojení funguje.co s tím?

  ten druhý je teda starší typ (dost starší)

  Další informace


  Jak založit na faceb. skupinu, aby se druhým zobrazil nějaký odkaz až co se přidá ( ,,líbí se mi´´ ). Díky

  Viz. a href"http://www.facebook.comages/25-vtipnych-veci-ktere-byste-meli-vyzkouset-v-McDonaldu-D-D-D/139484576069209" rel"nofollow" http://www.facebook.com/ hellip /a

  Další informace


  Ahoj. Mela bych dotaz ohledne facebooku. Napravo v chatu mam pratele serazeny pod sebou a dole je jeste kolonka NYNI AKT

  facebook NYNI AKTIVNIDoplňuji:Ahoj. Mela bych dotaz ohledne facebooku. Napravo v chatu mam pratele serazeny pod sebou a dole je jeste kolonka NYNI AKTIVNI. V ni jsou taky nekteri pratele. Co to znamena?

  Další informace


  Acer Aspire 7738g - problém s druhým interním diskem  Další informace


  AVG Systray (ikonka dole) Nejde spustit i když na ni Dvakrát kliknu A jde spustit pouze na Ploše.Kde může být problém?

  Klikni pravým.

  Další informace


 • je mi 16 let a mám přítele je mu 25 let. Chtěli bychom spolu začít bydlet, sami dva v bytě jak to udelat a je to možne?

  Neblbni. To, že něco chceš, ještě neznamená, že je to moudré.V 16ti to vypadá jen zdánlivě jako bezva nápad, ale není tomu tak. Máš rodiče, kteří jsou za tebe zodpovědní atd. Řeš to proto jen spolu s rodiči a nikam nespěchej !!Zkušenost dědka -).Doplňuji:Ono totiž to společné bydlení přináší mimo pár radostí i spoustu starostí, z toho vyplývajících (což si logicky nijak přesně neuvědomuješ). On bude muset vše platit, ty chodíš do školy a to je jen jeden příklad. Kdykoliv ti to může připomenut a v ten moment máš pocit, že musíš držet hubu , on je totiž pán . Zakrátko může dojít k situaci, že se ve svých pár letech, ještě před dospělostí předčasně a zbytečně cítíš pod psa a hledáš pak únik. A kam pak, jak dál ?Nerad bych, abys toho ukvapeného společného bydlení litovala.

  Další informace


 • Od kolika do kolika je ......

  Říkáme: ráno - dopoledne - poledne - odpoledne - večer(někdy i podvečer) - noc. Jsou ale tyto části dne vymezeny také časově (od kdy do kdy je..)?

  Další informace


 • Assassin s Creed ořízlé okraje dole a nahoře  Další informace


 • od kolika let se muze delat au-pair? od 15? nebo 18?

  treba do britanie..nebo nekds..kde budu mluvit anglicky nebo cesky :)

  Další informace


  Jak může táta vydržet pracovat už 10 let po vrátnicích? Já bych tam nevydržel den, když by mi tam furt někdo coural.

  Já bych potřeboval práci domů, nějaké kreslení v CADu, generování CNC programů z CAD do CAM, práce s nějakými výpočtovými programi či něco obdobného pro strojírenský nebo elektrotechnický průmysl.

  Další informace


 • Je možné najít štěstí jen a jen sám v sobě? Znamená štěstí jen absenci trápení?

  Skutečné štěstí je vždycky tam, kde je nehledáme. Přichází vždy jako dar a nedá se na životě vybojovat ani vyvzdorovat.— Nicolai Hartmann

  Další informace