• Odchod do důchodu v 70 letech, kdo to vydrží? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Odchod do důchodu v 70 letech, kdo to vydrží?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Odchod do důchodu v 70 letech, kdo to vydrží?

  • kdo vymyslel, že v 70. letech minulého století se hodinky nosily na ruce ciferníkem dolů?



    Další informace


    Co ve volném čase v důchodu?



    Další informace


    Chcete se dožít důchodu ?



    Další informace


  • Odchod ze spol.s.r.o



    Další informace


  • Jak postupuje ČSSZ u výpočtu důchodu, pokud organizace neposlala záznam o době zaměstnání?

    Organizace skončila a po letech zjistíte, že není záznam o vašem prac. pomeru. Řešil jsem to předložením prac. smlouvy a výplatnicí. Bez problémů to ČSSZ vzala.

    Další informace


  • Jste v obraze v otázkách týkajících se starob. důchodu?

    a href"http://www.novinky.cz/finance/399219-duchod-dostane-ve-stari-kazdy-aneb-nejcastejsi-myty-o-starobnich-duchodech.html" rel"nofollow" http://www.novinky.cz/ hellip /a

    Další informace


    Kdo je sochař s monogramem K O nebo O K, tvořící již v 50.letech minulého století?

    Vlastním sochu s tímto monogramem, chtěla bych znát jméno autora.

    Další informace


  • Jak to je s prodloužením důchodu?

    Nevěděl by někdo od kdy všem ženám(dříve nar.) stát (od kterého ročníku) prodloužil dobu odchodu do důchodu z 25 na 35 let? Od kterých ročníků se to začalo týkat? Těch 35 let. Moc Vás prosím s pomocí-velké díky. Tím,že mi stát napařil o deset let navíc, právě kvůli špatnému zdraví tyto roky bohužel už neoddělám, právě proto, že mi chybí. Při 3 dětech mi bylo řečeno na OSSZ, že musím mít celkem 33 let odpracováno. Moc děkuji za odpovědi.

    Další informace


    Babička je v nemocnici v bezvědomí. Je možné zažádat, aby bylo možno z jejího důchodu platit nutný provoz baráku?

    Babička je několik dní v bezvědomí v nemocnici. Není tedy možné, aby někomu z rodiny napsala plnou moc k převzetí jejího důchodu. Problém je ten, že provoz jejího baráku stojí měsíčně několik tisíc, které my dáme jen těžko dohromady. Je možné, abychom někde zažádali o to, aby se z jejího důchodu platily nezbytné poplatky (elektřina a plyn)? Pokud ano, tak kde? A co je všechno potřeba?

    Další informace


    Budu platit sociální a zdravotní pojištění v popsaném případě?

    Jsem na ÚP, chci z něj odejít na vlastní žádost. Poté si chci najít brigádu a pár měsíců dělat a poté nastoupit zpátky do školy. Kde a a kdy se platí zdravotní pojištění? A musí se platit sociální pojištění, všude jsem četl, že ne, ale nevím?Půodní neotázkaOdchod z ÚP, sociální, zdravotní pojištění.

    Další informace