• Jak probíhá odchod z vězení?? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak probíhá odchod z vězení??. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jak probíhá odchod z vězení??

 • Proč je ve vězení koupel 1 týdně na 3 minuty a v nemocnici se můžete sprchovat dle libosti a zdravotního stavu ?  Další informace


  Odchod ze zaměstnání po týdnu  Další informace


 • Raději byste byli v psychiatrické léčebně, nebo ve vězení?  Další informace


 • Strávili byste raději 20 let ve vězení nebo byste unesli ostudu, že neumíte číst ani psát?

  Doplňuji:Otázka mě napadla v souvislosti se včerejším filmem, ale před pár lety přede mnou na poště u přepážky byla žena, která také byla negramotná.Nicméně se mi jedná o to, zda je vám přednější dočasná ostuda nebo nesvoboda.

  Další informace


  Kolik lidí na světě je ve vězení?  Další informace


  Když o někom zveřejním ošklivou věc a je pravdivá, můžu jít do vězení?

  Za pravdu se každý člověk zlobí

  Další informace


 • Proč policie stíhá rodiče, kterým se utopí dítě,když už jsou potrestáni sami o sobě a to je větší trest než vězení?

  a href"http://www.ct24.cz/domaci/129492-na-jesenicku-se-utopilo-male-dite-v-zahradnim-jezirku/" rel"nofollow" http://www.ct24.cz/ hellip /a

  Další informace


  Odchod horníka do předčasného důchodu

  Příklad: Je 64.ročník, má naplněnou expozici 15 let na uhelném dole. Na šachtě skončil v r. 2003. Má nárok na předčasný důchod a v kolika letech může jít? Děkuji(Prosím neposílejte odkazy na různé tabulky a kalkulačky, pouze jasné odpovědi na otázku, děkuji)

  Další informace


  ODCHOD OD RODIČŮ v 17 letech  Další informace


  Když někdo nastupuje do vězení, odhlašuje zdravotní pojištění? Že se odhlašuje ze systému zabezpečení?

  Ne - za osoby ve výkonu trestu (nebo ve vazbě) je plátcem zdravotního pojištění stát.Jen pokud je člověk ve výkonu trestu zařazen k pravidelnému výkonu práce, je plátcem on sám.

  Další informace


  Když někdo napíše závěť ve prospěch druhý osoby, ta osoba ho zabije, přijde se na to, půjde do vězení, tak po tom co...

  ...si odsedí trest, připadne mu majetek toho kterýho zabil, a nebo co se s těma penězma stane? Jak se na to dívá české právo?

  Další informace


  Když mě zavřou a já budu mít cenné šperky v úschově ve vězení, může je exekutor sebrat?

  Je asi nějaká úschova pro vězně věcí jako je občanka a tak, tak předpokládám, že když mě zavřou a já u sebe budu mít zlaté rolexy za 250 tisíc, že je do toho sejfu dají taky nebo i kdybych je měl u sebe to je jedno. Budu mít exekuce. Exekuce se asi nezastavuje tím, že pujdu sedět předpokládám. Tak exekutor příjde do vězení a vezme mi cennosti?

  Další informace


  Kdyz jsem na neschopence dlouhodobě, bude mi vyplacena náhrada mzdy, i pokud něco provedu a pujdu do vězení?

  Treba mam pred sebou rok trvajici lecbu nejake nemoci, mam neschopenku a neco provedu. Treba nahraju nejaky film na ulozto a podminka, kterou mam, se mi zmeni na ostry trest na pul roku ve vezeni. Treba. Vykonu trestu schopny. Z prace me automaticky vyhodí, nebo se s zamestnavatelem ani moc nemusím bavit a nevyhodí me, protoze jsem na neschopence a odsedím si trest v klidu ?

  Další informace


  Jste rádi, že Kajínek bude propuštěn z vězení?

  Náš prezident, Miloš Zeman, chce dát milost nejslavnějšímu českému vězni, Jiřímu Kajínkovi, kvůli nejasnostem o jeho provinění.Za zmínku stojí, že náš prezident si stojí za tím, že Kajínek se dopustil špatných činů. Jedná se ze strany naší hlavy státu pouze o jakési odpuštění. Proto chce k tomu přidat sedmiletou podmínku.Jste pro jeho osvobození?

  Další informace


  Co bude dělat ve vězení?

  Kámoš má nástup do vězení za zpronevěru, co tam bude dělat, jen sedět v cele, nebo i pracovat?? Může tam i za sportem a nějakou zábavou...?? Neumím si to vůbec představit, jak to chodí, měl by pykat v Brně.

  Další informace


  CO SEBOU PŘI NASTUPU DO VĚZENÍ

  DOBRY DEN.MAM NASTOUPIT DO VEZENI A ZAJIMALO BY MNE CO SI MAM VZIT SEBOU ,JESTE JSEM NIKDY VE VEZENI NEBYL

  Další informace


 • Lze získat práci policisty pokud jsou v trestním rejstříku zápisy, ale nic z toho není povahy, že byl člověk ve vězení?

  Policista musí mít čistý trestní rejstřík.

  Další informace


  Jak se nejsnadněji dostat do vězení na doživotí?

  Asi to nepůjde bez toho, abys někoho oddělal. Místo návrhů na konkrétní chování nabídnu příslušné paragrafy z trestního zákoníku. Jinak je obzvlášť důležité chovat se u soudu chladně bezcitně. Nad nějakým uzlíčkem nervů by se mohli ještě slitovat a to by neprospělo věci. Je záhodno přesvědčit soud, že tvá resocializace je vykoučená.K doživotnímu trestu se víže § 59 odst. 3 trestního zákoníku:Trest odnětí svobody na doživotí může soud uložit pouze pachateli, který spáchal zvlášť závažný zločin vraždy podle § 140 odst. 3, nebo který při spáchání zvlášť závažného zločinu obecného ohrožení podle § 272 odst. 3, vlastizrady (§ 309), teroristického útoku podle § 311 odst. 3, teroru (§ 312), genocidia (§ 400), útoku proti lidskosti (§ 401), použití zakázaného bojového prostředku a nedovoleného vedení boje podle § 411 odst. 3, válečné krutosti podle § 412 odst. 3, perzekuce obyvatelstva podle § 413 odst. 3 nebo zneužití mezinárodně uznávaných a státních znaků podle § 415 odst. 3 zavinil úmyslně smrt jiného člověka, a to za podmínek, žea) takový zvlášť závažný zločin je mimořádně závažný vzhledem k zvlášť zavrženíhodnému způsobu provedení činu nebo k zvlášť zavrženíhodné pohnutce nebo k zvlášť těžkému a těžko napravitelnému následku ab) uložení takového trestu vyžaduje účinná ochrana společnosti nebo není naděje, že by pachatele bylo možno napravit trestem odnětí svobody nad dvacet až do třiceti let.

  Další informace


 • Myslíte si, že by bylo dobré, kdyby měl každý odchod do důchodu stanoven podle těchto kritérií?

  Prodloužení odchodu do důchoduzdravá strava - odchod do důchodu prodloužen o sedm letpravidelný sport - odchod do důchodu prodloužen o pět letdlouhověkost - odchod do důchodu prodloužen o deset až patnáct letZkrácení odchodu do důchoduvrozené nemoci v rodině - odchod do důchodu zkrácen o pět až invalidní důchodbraní psychofarmak - odchod do důchodu zkrácen o deset až patnáct letmentální porucha - odchod do důchodu zkrácen o deset let až invalidní důchodnezdravý životní styl - odchod do důchodu zkrácen o deset až dvacet letZdůvodnění: Podle mě je dnešní důchodový systém postaven na hlavu. Je férové, aby lidé mající dlouhověkost šli do důchodu stejně jako ti, co nesportují a zdravují se nezdravě. Takhle by se snížili rozdíly v době strávené v důchodu a důchodový systém by byl spravedlivější.

  Další informace


  Když někoho rozesměji k smrti - půjdu do vězení?

  Pokud bys to udělal úmyslně, tak jsem pro. :-))

  Další informace