• Odnese kuna kohouta? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Odnese kuna kohouta?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Odnese kuna kohouta?

  • Kuna v podkrovi



    Další informace


    Spěchají-li lidé, mají jistotu, že dohoní to, co jim utíká? Chtějí býka, ale není k mání, vezmou tedy kohouta na orání?



    Další informace


    Dneska sportka rozdala přes 70 miliónů, je tu nějaký šťastlivec mezi námi co si odnese pár nul ? :D Já vyhrál 92 Kč :D



    Další informace


  • Střecha - úžlabí a taška-leze tudy kuna



    Další informace


    Proč se na korouhvičku na střeše používá (hlavně) symbol kohouta?



    Další informace


  • Máte na vesnici lufťáky, kterým smrdí hnůj, ruší kokrhání kohouta a stěžují si na to u starosty?

    Lufťáky nemáme, hnůj jako takový nemám, kokrhajícího kohouta mám, kdákající slepice mám. Starostu taky máme. Ten má kachny. Nikdo si u něj nestěžuje.

    Další informace


  • Kolik vajíček průměrně naklade kuna?

    Prosím????

    Další informace


    Odnese sebou velká voda z řek i ryby ?

    Je povodeň poznat na následném lokálním stavu rybí populace ? Skončí tyto sladkovodní ryby třeba až v moři, a v jakém poměru dokáží s proudem vody a nečistotami bojovat a následně přežít a neuváznout třeba na mělčině?

    Další informace


  • Co znamená přísloví: Každý kurník potřebuje kohouta?

    Kurník je chlívek či místo pro slepice. Aby se narodila kuřátka z vajec, musí být slepice oplodněné, tedy vejce se zárodkem. . K tomu je důležitý kohout.Jinak se kuřata nevylíhnou.To se nám stalo doma, nasadili jsem slepici, vyměnili vejce, ale sousedka neřekla, že nemá kohout, ani jedno kuře se z vajec nevyklubalo.

    Další informace


  • Může kuna nebo kocour ulovit dospělého indického běžce?

    Jak poznám,že to bylo to nebo to zvíře? Dík za odpověďDíky za odpovědi,dvě kachny jsem nenašla,jednu ano.Byla bez hlavy,víc jsem to nepitvala.Ale slepici i s kuřaty mi sežral náš kocour během jedné noci,tak se ptám jak který zvíře loví.DíkyPro ič:Nemístné

    Další informace