• Odstranění Google Chrome z PC (včetně čištění registrů) - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Odstranění Google Chrome z PC (včetně čištění registrů). Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Odstranění Google Chrome z PC (včetně čištění registrů)

 • Jak obnovit zalozky na Google Chrome


 • Google chrome na wp7


 • Jejda! Prohlížeči Google Chrome se nepodařilo nalézt server


  Jak zamezit aby mi v google chrome stále vyskakovaly reklamy?

  Zkoušel jsem stáhnout adblock - ale hází to error NETWORK_FAILED. Zkusil jsem také sken na malware v počítači, ale nic nenalezeno. Odinstaloval jsem vše, co jsem nikdy nepotřeboval, a ani nevěděl že tam mám, ale stále mám obrazovku zaspamovanou reklamani kdykoliv zapnu chrome. Zobrazuje se pod nimi Ads by Info, ale zkusil jsem několik návodů na odinstalování toho Info - nic nepomohlo. Co mám dělat?Doplňuji:I s adblockem to na mě furt skáče, popisek ads by info... vyskakují i nová okna s reklamami... antimalware programy co jsem našel buď nenaleznou nic, nebo se musí koupit aby to co nalezli opravili...
  Jak u google chrome nastavit, aby se jazyk angličtina nepřekládal automaticky?

  Prostě někdo nastavil, aby se jazyk angličtina překládal automaticky, ale mě to překáží a potřebuji aby to tak už nebylo aby jen vyjela ta tabulka přeložit a pokud to chci přeložit tak si kliknu, ale jinak to chci pryč a nevím jak, když se to samo přeloží a nikde není nic jako možnosti apod.Doplňuji:Jo hmmm mám to v možností, když žádný možnosti tam nejsou.ČTĚTE PROSÍM LÉPE OTÁZKU, NEJSOU TAM ŽÁDNÉ MOŽNOSTI.
  Jak u Google chrome nastavit výchozí profil?


  Jak poznat, co mi v Google Chrome vytěžuje počítač na maximum? Pokud proces zastavím ručně, vše se uvede do normálu.

  Ale co zakázat/zastavit přímo v Chrome?
  Jak odstranit AdBlock z google chrome

  Nevíte někdo jak se dá odstranit aplikace AdBlock z prohlížeče google Chrome ?
  Google chrome synchronizace dat v prohlížeči


  Google chrome - zachranit zalosky a vsetke ulozene hesla


  Google chrome

  Jak nastavit aby když dám nová karta tak se tam zobrazilo defaultní nastavení protože když dám nová karta tak se mi zobrazí nějaký My Starta to nechci poradteDoplňuji:objeví se a href"http://mystart.incredibar.com/MB131?a6R8C2v2mbr" rel"nofollow" http://mystart.incredibar.com/ hellip /a
  Google Chrome lišty


  Google Chrome - vymazání aktuální paměti

  Jde nějak zařídit, aby Chrome průběžně promazával paměť, aby se mi s každou další stránkou nenavyšovala a prohlížeč nebyl stále pomalejší?Existuje nějaký doplňek k tomu určenej? Nebo klávesová zkratka na promaz hned teď?
  Google Chrome - nejde instalovat rozšíření


  Google Chrome - Překládání stránek


  Google Chrome - Manažer na stahování


  Existuje nějaký doplněk na automatické vymazání mezipaměti před každým ukončení prohlížeče Google Chrome?

  A ještě jedna doplňující: Je ta mezipaměť vůbec k něčemu dobrá?Mě se hodně často stává, že mi tam právě ta mezipameť nadělá čurbes, rozhodí styly stránek a navíc mi prohlížeč jede čím dál pomalejc. Když ji resetuju tak je to OK, takže je nějaký racionální důvod ji při každém ukončení prohlížeče nemazat?
  Dá se nějak v Google Chrome v záložkách umístit jedna stránka pod vícero složek?

  Mám v záložkách dvě složky a potřebuju mít jednu stránku uloženou v obou složkách, dá se toho nějak dosáhnout? Je dost možné že v jiných prohlížečích to normálně jde, ale já to potřebuji nějak udělat právě v Google Chrome, nicméně když se o to chci pokusit a zmáčknu CTRL+D, tak Chrome mě tu stránku najde v nějaké složce a nabídne mi jen možnost Upravit (umístění), ale já ji potřebuju mít ve vícero složkách zároveň. Jde to? Nejde to? Klouže to?
  Doplněk pro Google Chrome, aby se mi neukládala historie


 • Je možné požadat o výmaz z registru dlužníků, když splácím, ale dvakrát jsem se opozdila?

  Původní neotázkaZdravím,je možné požadat o výmaz z registru dlužníků?Opozdila jsem se dvakrát se splatkou a jsem v registru,ale splacímOpozdila jsem se dvakrát se splatkou a jsem v registru, ale splacím.