• Okapová klapka na sběr dešťové vody - poraďte prosím - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Okapová klapka na sběr dešťové vody - poraďte prosím. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Okapová klapka na sběr dešťové vody - poraďte prosím

 • Klapka u filmu  Další informace


 • Škrtíci klapka felda  Další informace


 • Svod dešťové vody na vlastní pozemek  Další informace


  Plouvouci zpětná klapka  Další informace


  Kolik vody denně průměrně spotřebuje takový ten automatický roztřikovač vody trávníku a jaké výhody má jeho vlastnění?  Další informace


 • Co znamená, že gramofon na horní straně přehrává všechny druhy vinylu od 12 singlů až po 7 EP vinyl?

  ZDravím, mám takový dotaz, předem říkám,že se v tom vůbec nevyznám. Chci koupit známemé gramofon k vánocum a má v popisu: gramofon na horní straně přehrává všechny druhy vinylu od 12 ' singlů až po 7 ' EP vinyl. Co to znamená? Ze to nepřehrává LP ?? Takže to přehrává jen ty malé desky, na kterých jsou cca2 skladby na kazdé strane?

  Další informace


 • Brainstorming: Poraďte prosím názvy užitečných seriálu/filmů k maturitě z dějin výtvarné kultury.

  Zdravím, znáte nějaké dobře zpracované dokumenty k maturitě? Ať už stručná fakta, nebo podrobné rozbory nejslavnejsich obrazu, architektury či soch? Neváhej a napiš, usnadníš práci nejen mně, ale i spoustě dalším studentům bloudících internetem.

  Další informace


 • Hledám hru na pc prosím poradte :)

  Je to hra Super Bubsy.Hrávala jsem jí jako malá je tam nějaký zajíc který á různé přkážky nevíte nějaký odkaz kde by jse dala ještě stáhnoout? Moc bych jí potřebovala jinak díky moc :)

  Další informace


  E-mail. prosím poraďte

  Ahoj,chtěla bych si založit e-mail (od seznamu) taková aby nekončil na @seznam.cz/@email.cz ,ale aby končil např na.: @123.cz ale jak se to má udělat? Díky za odpovedi.

  Další informace


  Co je špatně, poraďte prosím

  Používám BS player 2.51, kde jsem normálně přehrával filmy na DVD. Nyní když otevřu menu-otevřít adresář-DVD disk, tak se spustí film, ale je to pouze v angličtině. Dřív jsem dal zvuk-stopa1, stopa2 a vybral si český. Nyní to nejde. Co je špatně? Proč nepřehraju DVD film na kompu? WMP to nejde vůbec-chyba.

  Další informace


 • Sběr léčivých bylin

  Je pravda že se léčivé byliny nebo jejich plody nemají sbírat v blízkosti vodních toků?Díky.

  Další informace


 • Co mám napsat klukovi o třídu víš, co se mi líbí, abych se nevtírala, ale abychom si začali povídat atd.? Prosím poraďte

  Líbí se mi jeden kluk o třídu víš, chci mu napsat, ale nevím co, abych se nevtírala. Stačilo by mi aby z nás byli přátelé. Prosím poraďtě co mu mám napsat?

  Další informace


 • Co je to krokový kanál u blesku?

  Poraďte mi prosím co je to krokový kanál u blesku..:) Jsem ztracená..

  Další informace


  Angličtináři, co znamenají čísla za datem?

  Když je třeba datum SEMPTEBER 24 8/7c. Co je September 24, to mi je ještě jasné, ale co znamenají ta čísla 8/7c za tím datumem? Děkuji za odpověď.Doplňuji:Opravuji - ne datumem ale datem.

  Další informace


 • Dobrý večer všem, prosím poraďte program, kde vložaím fotky a vytvoří mi z fotek video - alele za podmínek, že program b

  Dobrý večer všem, prosím poraďte program, kde vložaím fotky a vytvoří mi z fotek video - alele za podmínek, že program bude střídat fotky dle hudby AUTOMATICKY!!! Díky moc!!!! z

  Další informace


 • Prosím vás, pomohl by mi někdo s úlohou do fyziky prosím? Prosím Vás

  Na rybníce obsahu 6,5ha se vytvořila kra 30 cm.(hustota ledu je 910kg/mr krychlový)Vypočítej kolik tepla je zapotřebí k roztání tohoto ledu když je jeho teplota rovna 0°C(měrné skupenské teplo tání ledu je 330 Kj/kg , hmotnost ledu je 17745000 kgProsím napošte :) Děkuji moc :)

  Další informace


  Dobrý den,pracuji jako vedoucí admin Nejsem vyučená - prosím poradte jakou střední školu si mohu dodělat dálkově?Příbram

  Podívejte se na přehled středních škol v Přibrami. Musíte se na Vámi vybrané škole inforomovat, zda budou otvírat dálkové studium. Je málo škol s dálkovým studiem. Abyste mohla studovat, stačí Vám ukončená základní škola, případně přijímací zkoušky.

  Další informace


 • Pomozte prosím,brní mě na pravé ruce tři prsty až je to nepříjemné.Poraďte mi prosím co s tím.děkuji Tomsová

  Snad se v odkaze dozvíš více. Já jinou radu nemám.

  Další informace


  Ahoj ... poraďte mi prosím .. je mi 14 a vážím 60 kilo a měřím 175 cm ,... poraďte mi kolik mam zhubnout .. děkuju .. je

  Taky si myslím,že při tvojí výšce 175 cm je zbytečné hubnout,dokonce by ti 5 kilo navíc neuškodilo.Je ti 14,počkej až pořádně dorosteš a pak teprve řeš váhu,teď by sis akorát uškodila.

  Další informace


 • K čemu slouží zpětná klapka u domácí vodárny?  Další informace