• Ona nebyla žádná taková, co by běhala po tátrumech. Znal by někdo význam a přeložil mi smysl/význam? Děkuji. - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Ona nebyla žádná taková, co by běhala po tátrumech. Znal by někdo význam a přeložil mi smysl/význam? Děkuji.. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Ona nebyla žádná taková, co by běhala po tátrumech. Znal by někdo význam a přeložil mi smysl/význam? Děkuji.

  • Kdybyste dostali příležitost od člověka, kterej by znal na všechno odpověď...



    Další informace


    Jak si najít holku, když mě žádná nechce



    Další informace


    Na sf mi hlasí že nemůžu do cechu darovat zlatáky proto že nemám ověřenou e-mail adresu. Mě ale přitom žadná nepřišla.



    Další informace


    Existuje otázka,na kterou není žádná odpověď?



    Další informace


  • Proč stále jezdí tolik V3S , zato téměř žádná S5T, přičemž ta druhá byla primárně určena pro civilní použití ?



    Další informace


    Mohu zaparkovat na místo, které má označení pro invalidy POUZE NAMALOVANÉ na zemi a není tam žádná stojící značka?



    Další informace


  • Jak zabránit korozi - škrabka na zeleninu, brambory? Je dělaná doma, žádná nerez.



    Další informace


    Mám sloupcovité jabloně již druhý rok, loni kvetla 1, letos žádná, v čem je chyba, neví to někdo?



    Další informace


  • Proč mají na Chopku Von Roll restaurant, když na Chopku nikdy žádná lanovka Von Roll nejezdila?



    Další informace


  • Pamatujete si někdo ještě rozhlasové pořady z dob, kdy ještě nebyla rozšířená televize?

    Doma jsme hodně poslouchali radio a tam bývaly různé soutěže.Jedna si mi velice líbila.Jmenovala se SEDM JEDNOU RANOU a její znělka byla....Jedna soutěž pro dvě města, vysílaná ze tří míst, každý čtvrtý den v týdnu, pětičlenným štábem, 6x deset minut to je SEDM JEDNOU RANOU.Další pořad byl HOUPAČKA, která začínala zapípáním rozhlasového znamení a pak šla znělka: Je právě tolik hodin, kolik právě je. Máte-li na svých hodinkách více nebo méně, není to naše chyba, neboť my začínáme vždycky včas! Zná ještě někdo nějaké takovéto znělky z rádia?

    Další informace