• Opera, žrout RAM - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Opera, žrout RAM. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Opera, žrout RAM

  • horší paměť Ram+lepší procesor vs. lepší paměť RAM+horší procesor



    Další informace


    Je prohlížeč Opera zdarma?Jakou má spotřebu.Je to u všech prohlížečů stejné?

    Opera je samozřejmě zdarma. Jakou má spotřebu - přesně netuším, co tím myslíte, jak je výkonná? Ze prohlížečů FF, IE, Chrome je nejpomalejší, ale má úžasnou vychytávku: komprese stránek, což hrozně využívám s mobilním internetem.Že je nejpomalejší, nevadí - protože je to v řádech milisekund a člověk moc nepozná rozdíl. FireFox má zase vychytávky ve spoustě pluginů - a teď ta 15. verze se mi moc líbí, že je i rychlá a nebere tolik paměti.Chrome pracuje výborně z pamětí - ale zase když stahuje větší soubor, tak se stahování sekne.A teď si vyberte ) Já osobně používám normálně FF a jsem s ním plně spokojen - obzvláště teď s tou novou verzí.Doplňuji:Bohužel jsem hledal a nenalezl jsem aktuální testy současných prohlížečů. Všechno výše je z vlastních zkušeností. Pokud si vyhledáte na internetu starší testy, neberete je moc vážně, protože co bylo v jedné verzi špatně je vylepšeno - a naopak co bylo výborné dají občas pryč.

    Další informace


    Proč je v prohlížeři Opera možnost zapnout Opera Turbo ??? :)

    Jestli jsem to pochopil dobře, už z názvu by se mělo jedna o nějaký zrychlení prohlížeče, stahování atd. Já nezaznamenal žádnou změnu :) Ba naopak se mi to seká při tomto režimu :)

    Další informace


    Zpomalí se počítač přídáním 512MB RAM k 2x 512MB RAM v dualchannelu?



    Další informace


    Na počítači mi nejde nahrát radio, stále mi hlásí chybu,např.že chybí zásuvný modul ale media player mám.MF, IE a opera

    Zkus si stahnout balíček kodeků pro media player, nějaký nejnovější. Pak si je nakopíruj, popř. nainstaluj do media playeru. Pak by ti to mělo jít.

    Další informace


    Opera 9.23 problem s otviranim internetovych oken



    Další informace


    Firefox - jediná inštancia (ako Opera)



    Další informace


    Opera - nedměrné šrocení systémového disku



    Další informace


    Opera - zmizelo mi menu



    Další informace


    Chyba opera.exe



    Další informace