• Orgasmus...jak to tedy je - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Orgasmus...jak to tedy je. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Orgasmus...jak to tedy je

  • Co je pro člověka riskantnější? Předjíždění na silnici, nebo předjíždění na cestě za kariérou, tedy přes mrtvoly?



    Další informace


    Kdo my smazal odpověď u otázky: Kolik takových podobných může být? Na kolik jich tedy doplácíme?



    Další informace


    Když jsou překvapení a údiv počátkem pochopení, tedy lze se divit jen tomu, že se stále ještě lze čemu divit?



    Další informace


  • Jak se pozná, že pračka, která je nastavená na 60C, pere opravdu na 60C a tedy ohřívá?



    Další informace


  • Chci se podívat k Mrtvému moři,kdy a do které země je tedy dobré si hledat dovolenou?



    Další informace


    Nemam orgasmus



    Další informace


  • Jak dlouho, tedy minimálně kolik hodin nabíjíte mobil? Mám nový mobil zn. Samsung.



    Další informace


  • Bunnik psal, že ten včerejší superfilm Blbý a ještě blbější je 140.nejhorší. Jaký tedy musí být ten úplně nejhorší.

    Je někde uveden žebříček?

    Další informace


  • Je tedy višňový čaj ještě višňový ??? :)

    Když složení na obalu jasně říká : SLOŽENÍ: JABLKO, IBIŠEK, KYSELINA CITRÓNOVÁ, AROMA, ŠÍPEK, POMERANČOVÉ OPLODÍ, A v poslední řadě světě div se pouze višňová vláknina (1%).

    Další informace


  • Jak to je tedy s tou historií v lednu 1584?

    Co se tedy stalo v období od 7. do 16. ledna 1584, když vlastně tyto dny nebyly. Den 6.1.1584 byl poslední a pak následoval podle gregoriánského kalendáře 17.1.1584. Takže se vlastně nemohlo nic stát nebo to chápu špatně?

    Další informace