• Ovoce ne večer/na noc? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Ovoce ne večer/na noc?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Ovoce ne večer/na noc?

  • Zvýšili byste spotřebu ovoce a zeleniny, pokud by na ní zůstala nižší sazba DPH? nebo byla jinak dotována?



    Další informace


  • Jde v České republice pěstovat tropické a subtropické ovoce?



    Další informace


  • Turecko ovoce a zelenina



    Další informace


  • kde se dá v ČR koupit exotické ovoce durian???

    občas je k vidění v Globusu- nenechte se odradit zralý hrozně páchne, ale jeho dužina má chuť po mandlích a href"http://jaruna7.bloguje.cz/564362-durian-hruza-pro-cich-lahoda-pro-jazyk.php" rel"nofollow" http://jaruna7.bloguje.cz/ hellip /a zde něco pro ty ,kteří ho neznají

    Další informace


    Co se stane s melounem, když ho nakrájím a dám do sušičky na ovoce?

    No vysuší se, dokonce se to prodává !! a href"http://www.bioobchod.cz/meloun-vodni-suseny-raw-bio-100g-lifefood/d-78145/" rel"nofollow" http://www.bioobchod.cz/ hellip /a Doplňuji:Možná to bude chtít nějakou lepší sušičku - podle toho odkazu - v tom se ale nevyznám..

    Další informace


    Je vhodné kombinovat ovoce se zeleninou v salátech?

    Už jako dítě jsem slyšel, že to vhodné není (ale nastrouhané jablko s mrkví jsem měl velmi rád). O té nevhodnosti slýchám i teď. Na druhou stranu jsem si nedávno v obchoďáku koupil krájené zelí s jablkem- a je to výborné.

    Další informace


    Které naše ovoce vám nejvíce chutná?

    Jablka, borůvky, brusinky...-)

    Další informace


    sušené ovoce

    Jak si sušíte ovoce když nemáte sušičku.?Je suš. ovoce stejně zdravé jako čerstvé.?Jaké druhy máte nejraději.?

    Další informace


    Smažíte ovoce?

    Já to dělám jako dezert. Buď na másle osmažím jablko se skořicí nebo skořicovým cukrem. Anebo osmažím banán. Na něho používám, šlehačku, tekutý karamel, tekutou čokoládu, med nebo nějaký slabý alkohol. Ale pokaždé udělám jiné varianty. Nikdy nenapatlu všechno na jeden banán...Děláte také takové dezerty? jak Vám chutnají?Díky

    Další informace


    Jíst ovoce pár hodin před obědem, nebo pár hodin po obědě?

    Já ho požívám kdykoliv, pokud je prohnané trubkama. Je třeba vypálit červa.

    Další informace