• paměti - mám obsazený bank PC3200 DDR400 1024Mb. Mohu osadit daší bank stejnou pamětí? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: paměti - mám obsazený bank PC3200 DDR400 1024Mb. Mohu osadit daší bank stejnou pamětí?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - paměti - mám obsazený bank PC3200 DDR400 1024Mb. Mohu osadit daší bank stejnou pamětí?

  • Bank.registr a pujcky



    Další informace


  • Když si chci dát osadit plastová okna, musím mít souhlas stavebního úřadu?



    Další informace


  • dají se nějak tepelně upravit syrové bílky ale aby měli pořád stejnou konzistenci?

    Bílkoviny se teplem srážejí. Tak že nedají.

    Další informace


    Je pravda,že se v minulých stoletích neprodávalo maso na váhu,ale od oka bez rozlišení druhu,vše za stejnou cenu?

    Od známé vím,že tento způsob existoval donedávna v bývalém SSSR.Řezník dostal půlku vepře a porcoval ho od hlavy.. Jak kdo přišel,tak dostal,nezáleželo,z které části zvířete maso pocházelo...Putovala s rodiči s cirkusem ...

    Další informace


    Nápoj se stejnou příchutí jako je Capri-Sonne Mystic Dragon?

    Dobrý den, hledám džus, který by měl stejnou, nebo alespon velice velice podobnou chuť jako nápoj Capri-Sonne Mystic Dragon.Za každou odpověď moc děkuji

    Další informace


  • mam tmavě hnědou barvu na vlasech a chci se přebarvit vlasy, jaka by mi pasovála nejvic barva?

    ptam mam tmavu hnědu barvu na vlasech a chci se přebarvit vlasy jaka by mi

    Další informace


  • Vrátili byste mu stejnou mincí?

    a href"http://www.novinky.cz/krimi/201931-muz-temer-ubil-sveho-ovcaka-kladivem-veterinari-bojuji-o-jeho-zivot.html" rel"nofollow" http://www.novinky.cz/ hellip /a Doplňuji:Jsem ráda, že máme stejný názor. Jen doufám, že se naše legislativa probudí a zpřísní tresty. Ty současné ani mnohdy tresty nejsou.

    Další informace


    Má pro vás digitální fotografie stejnou emocionální hodnotu jako fotografie analogová (kterou možná nosíte v peněžence)?

    Tak to vůbec nechápu. Jak může mít to, jestli je to digitální nebo analogová fotografie vliv na obsah fotografie.On je nějaký rozdíl při výběru námětu a kompozice? A vůbec kolik lidí pozná jak byla fotografie zaznamenána.Pokud by se jednalo o diskusi technického rázu tak bych to bral, ale emocionální rozměr leží úplně někde jinde ?Doplňuji:Já nosím v peněžence i tu digitální a v počítači mám naskenovanou analogovou, nyní již digitální.

    Další informace


  • Proč se s verzemi Windows neustále mění co a jak kde nastavit, když se nakonec proklikáte na tu stejnou podtabulku?

    Nějak mi uniká smysl, proč dochází ke změnám voleb, co roky fungují a všichni ví kde je hledat, například dohledání volby ovládacích panelů. Proč se mění názvosloví jedné a téže věci (typicky třeba nastavení sítí). Nebo proč se mění intuitivní procházení adresářů a zobrazení cesty k souboru, proč se člověk musí snažit nové windows donutit aby věci zobrazovaly jako ty původní a mnohdy bezvýsledně? Copak tam na vývoji sedí tým expertů kteří s těmi okny v reálu nepracují? Chápu, že je třeba vyměnit motor za lepší, ale to je tak těžké nechat prvky pro řízení na stejném místě a kdyžtak k nim něco přidat?

    Další informace


    Router přiděluje počítačům v domácnosti stejnou IP



    Další informace