panel jazyku - klavesnice - jak zmenit na qwertz - poradna, odpovědi na dotazNa této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: panel jazyku - klavesnice - jak zmenit na qwertz. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.Další informace |
Bílý pupínek na jazyku, co to je?Další informace |
Když má člověk má pírsing v jazyku tak mu to bude při mluvení a když jí jídlo vadit..?nemám ho ,ale mně by určitě vadil- zkus se zeptat těch co ho mají - také je to na zvykuDalší informace |
Z jakého jazykového důvodu má většina jazyků název pro Itálii - (Taliansko,Italy, Itálie atd.) A poláci mají Włochy?Další informace |
QWERTZ / QWERTY klávesnice ve Windows XPDalší informace |
Klávesnice - špatné znaky (klávesnice na obrazovku to opraví)Další informace |
Jak změnit desetinné znaménko num klávesniceJak zařídit, aby při stisku tečky v num. sekci se napsala opravdu tečka, a ne blbá česká čárka . Potřeboval bych to při zapisování hodnot v AutoCadu, který bere čárku jako zakázaný symbol, takže musím rukou lítat přes půl klávesnice. Přepínat na EN klavesnici nechci.Doplňuji:Na klávesnici, vpravo, jak je pravý enter, tak hned vedle něj je klávesa s tečkou, která ale samozřejmě tečky nedělá, protože češi si museli zase udělat něco originálního, a desetinné znaménko u nás je čárka.Jenže mnohem častěji potřebuju při psaní čísel použít tečku, a tak když píšu třeba několik čísel najednou, hodně to zdržuje.Proto bych chtěl změnit funkci tečky tak, aby opravdu psala tečky.Další informace |
Panel JazykůDalší informace |
Změna jazyku ve windows 7Další informace |
Proč byla původní klávesnice QWERTY počeštěna na QWERTZ?Je to jen jedno písmenko, ale proč?Další informace |
pomatená klávesnice na ntb po odebrání klávesnice z usbDalší informace |