• Péče o nehty..... - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Péče o nehty...... Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Péče o nehty.....

 • Může být muž, který peče a vaří, sexy? Platí, že žena, která šéfuje, řídí autobus či bojuje ve válce, je sexy?  Další informace


  Dámy, prosím poraďte jakou máte zkušenost se sadou na gelové nehty?  Další informace


 • Zadost o otcovstvi a do vl. pece  Další informace


  Svereni deti do pece otce  Další informace


  Proč lidé lezou do rozžhavené pece?  Další informace


  Pece o dite v dobe dlouhodobe nemoci matky  Další informace


 • Když se v troubě peče kuře, a já jsem dostal příkaz, abych na to občas mrknul, co se ode mě očekává?

  Já že před půl hodinou už jsem na to jednou mrknul, a před chvílí jsem na to mrknul znovu, tentokrát dokonce oběma očima, ale nijak zvlášť to nepomáhá. Spíš to tu pomalu začíná smrdět, asi jako když se pálí guma, tak si říkám, jestli to mrkání stačí...

  Další informace


 • Je pravda, že když se dává popel zesnulých, že to jsou to většinou společné shrabky ze dna pece?

  Jako, že je to mix různých popelů i cizích zesnulých.

  Další informace


  Jak vznikla v Praze lokalita s podivným názvem Židovské pece?

  a href"https://mapy.cz/zakladni?x14.4659297 y50.0897560 z15 sourcebase id1926535" rel"nofollow" https://mapy.cz/ hellip /a

  Další informace


 • Jak může manžel získat syna do vlasní péče?

  Manželka se o syna stará standartním způsobem, ale syn je velmi fixován na otce.Synovi je 10 let.V případě rozvodu by otec chtěl získat syna do vlastní péče. Se synem tráví mnoho volného času, věnuje se mu při přípravě do školy apod. Má vůbec nějakou šanci?

  Další informace


  Dobrý den, pokud je dítě svěřeno do péče matky, ale není stanoven styk otce s dítětem, záleží na dohodě s matkou?

  Doplňuji:Musí matka styk umožnit? Co když se otec nechce domluvit a návrhy matky úmyslně odmítá a chce aby bylo dle jeho požadavků? Musí infprmovat popř. žádat matku při vycestování s dítětem do zahraničí byť jen na dovoloneou? Může to matka zakázat?

  Další informace


 • Střídavá péče, jak to vlastně je?

  Když se dva rozejdou a je v tom dítě, které se ještě nenarodilo. Jeden rodič nemá stále zázemí, má dluhy a druhý je pravý opak (otec je na tom lépe). Taková je situace. Je možnost Střídavé péče? Vím, že záleží hodně na soudu a na sociálce. Zajímají mě Vaše názory z pohledu na věc..

  Další informace


  Jaké mám šance dostat děti do vlastní péče po 2 letech rozvodu.

  Dobrý den,Prosím Vás o radu.Přítel je dva roky rozvedený, má dvě děti které jsou v péči matky. Soudně mají detailně rozepsané půjčování dětí o víkendech a v týdnu, od do atd. Bývalá žena jemu i jeho rodičům dělá neustálé problémy co se týká styku s dětmi. Přítel chce zažádat o střídavou péči. Ale bohužel než se toto uskutečnilo, jeho bývalá žena bez varování se ze dne na den odstěhovala s dětmi o 300km dále od bydliště a znemožnila přístup k dětem. Děti chtějí žít s otcem, ale matka je psychicky vydírá.

  Další informace


  Dobrý den mám dvě děti ve svojí péči a bývalý manžel by chtěl dceru do péče co proto musíme udělat? děkuji za odpověd

  Svěření dítěte do péče otci po dohodě

  Další informace


 • Nejezdíte někdo na Štědrý den lyžovat do Pece pod Sněžkou?? Nevíte, jestli je to i letos zdarma??

  Nemůžu to nikde na netu najít... Díky za odpověď )

  Další informace


 • Co si myslíte o holkách, které mají černě nalakované nehty nebo na rtech rudou rtěnku?

  prijde mi to zvlastni a co vam?diky

  Další informace


 • Zanedbání lékařské péče - stížnost?

  Mám důvodné podezření na hrubé zanedbání lékařské péče s následkem smrti pacienta (naprostý nezájem doktora o dosavadní zdravotní stav, určení špatné diagnózy bez provedení jediného vyšetření) ... kdyby zjistil příčinu hned, nemuselo se nic velkého stát, ale po dni bez péče nebyla šance na přežití (krvácení do mozku).Chtěl bych nechat doktora prošetřit, jestli nezanedbal péči a pokud ano, tak aby dostal nějaký trest. Třeba poté nenechá zemřít dalšího pacienta. Co k tomu potřebuji za podklady a kam se mohu obrátit?Děkuji

  Další informace


  Jak odlepit umělé nehty nalepené vteřiňákem na původní nehty?

  Dobrý den já bych se chtěla zeptat když si umělé nehty nalepite vterinovym lepidlem na nehty jde to nějak odlepit? Nebo musíte čekat až se to odloupne samo? (Jen se ptam já sem to neudělala ale vím o někom kdo to udělal) zatim děkuji a nashledanouDěkuji za odpovedi,kamarádce se to už odloupalo.

  Další informace


 • Veterinární péče o březí kobylu

  Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jaká je péče o březí kobylku a na kolik příjde vešterá veterinární péče o kobylu ( vyšetření, pomoc při porodu a další)? Děkuji za odpověď.

  Další informace


  Filtrace akvaria 30l a pece o rybky  Další informace