• phpBB 3.0.8 co se stane, když zakážu fci e-maily? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: phpBB 3.0.8 co se stane, když zakážu fci e-maily?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - phpBB 3.0.8 co se stane, když zakážu fci e-maily?

  • Prohlíželi jste někdy e-maily svého partnera/partnerky?



    Další informace


    Co vše nám stát dokáže zakázat? Slyšeli jste o zákazu prodeje cukrovinek ve školách?



    Další informace


  • Zastavení v zákazu stání



    Další informace


  • Nejdou mi najednou posílat e-maily z outlooku. Píše mi - není implementováno. Poraďte mi, prosím, co s tím?



    Další informace


  • Co říkáte na občasné příchozí maily od neznámých osob většinou z domény yahoo.com? Vzali byste si afričanku nebo rumuna?

    Sakra, vy jste mě prásk, taky mám mail na yahoo.com! Ale polepším se, už se nebudu tvářit jako Afričanka a nebudu si vás chtít vzít oMně zase chodí tyhle nabídky hlavně z .@msn.com, ale i z gmailu. Asi se snažej propojovat klany...A vážně:pokud nechcete, aby vám tyhle blbosti chodily, uvádějte svou adresu na veřejně přístupných různých stránkách aspoň ve formátu josef.novak(zavináč)seznam.cz /to není osobně na Vás, vy jste myslím internetově gramotný dost, ale někdo další by to mohl ocenit jako tip/

    Další informace


    Byly podle vás správné rozkazy o zákazu samovolného opuštění bojových pozic 1942 ve Stalingradu?

    č.227, 28. července 1942 v Moskvě - Rozkaz národního komisaře SSSR - gt metody upevnění disciplíny a pořádku v Rudé armádě a o zákazu samovolného opuštění bojových pozic. Bylo to podle vás správné? Jaký na to máte názor?Doplňuji:Můj avatar je Hodor :-D Ale díky za názory! Taky myslím, že to bylo potřeba. Jinak by tam asi Čujkov bojoval za chvíli sám. :-D

    Další informace


  • Phpbb fórum, ranky hráčům podle příspěvků?

    Ahoj, chci na své minecraft fórum rankovací systém jako je na ggforum.cz Podle počtu práspěvků odvíjející se srdíčka a název jeho ranku. Ví někdo jak to udělat?

    Další informace


    Outlook Express-maily



    Další informace


    phpBB, stručný dotaz



    Další informace


    phpBB - roztahnuti stylu do sirky



    Další informace