• Platí ještě, že mlčením nabydeš souhlasu ? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Platí ještě, že mlčením nabydeš souhlasu ?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Platí ještě, že mlčením nabydeš souhlasu ?

  • Co podle vás víc platí, že hlas médií je hlasem lidu, nebo hlasem božím?



    Další informace


    Ako platí autorský zákon na citáty z tejto stránky?



    Další informace


    13. 2. 1992. Velká sláva: dorazil k nám internet. Platí, že by se mělo k internetu přistupovat se selským rozumem?



    Další informace


    Chodí se ještě vůbec do tanečních? Existují ještě plesy?



    Další informace


    Jsem ještě živý člověk když ještě nemám profil na facebooku?



    Další informace


    Jak to je u vás?Po volbách dostal ještě loni náš nový starosta a místost. odměnu 2 platy.Vždyť ještě nic nedokázali.



    Další informace


  • Do kdy platí 7denní dál. známka Slovinsko, koupená 5.6.? Do 12. nebo jen 11.6. V tom aby se prase vyznalo. Dík !



    Další informace


  • Platí ještě zelený bonus, mám-li jen 5 kW a dostal jsem dotaci v Druhá zelená úsporám?



    Další informace


  • Co je třeba k provozu vlastních web stránek a jak je to s placením?komu se co platí,jak dlouho.má doména je volná.díky

    Dobrý den,měl bych dotaz - co všechno je třeba k provozu vlastních webových stránek, jak je to s placením a za co se vůbec platí,abych mohl své vlastní stránky, které nebudou komerční, provozovat, tak, aby při zadání adresy zůstal tvar a href"http://www.xxxxxxxx.cz" rel"nofollow" www.xxxxxxxx.cz /a , bez nějakých a href"http://www.xxxxxxx.wb.cz" rel"nofollow" www.xxxxxxx.wb.cz /a nebo lomítek za adresou, popř zda-li má nkdo zkušenost z provozovatelem levným a přesto spolehlivým. zjištěno již mám, že adresa mého budoucího webu není zaregistrovaná, tudiž je volná. ale jak dál? děkuji davexDoplňuji:jsem v tomto naprostý laik.

    Další informace


  • Manžel podepsal sám,bez mého souhlasu(podpisu) úvěr na revitalizaci bytu-SJM.Nyní při vypořádání SJM chce polovinu uvěru

    Pokud chci,aby si byt nechal a vyplatil mne, jak postupovat?

    Další informace