• Plechovky od napojů vs sběrné suroviny - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Plechovky od napojů vs sběrné suroviny. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Plechovky od napojů vs sběrné suroviny

  • Pitím nealkoholických nápojů se zvyšuje šance na pokládání kvalitnějších otázek?



    Další informace


    Také milujete zvuk otevírající se plechovky či láhve?



    Další informace


    Kofola vs.Cola.Je oblíbenost těchto nápojů i generační záležitostí?Mám za to,že Kofolu milují lidé nad 50,Colu mladší(?)



    Další informace


    Odpadové suroviny vs zlodějna



    Další informace


  • Neznáte nějaký web, nebo nějaké místo, kde si každý může vybrat suroviny a udělat parfém?



    Další informace


  • Roseni napoju



    Další informace


  • V jakým poměru mám smíchat tyhle 3 suroviny, abych si udělal takovou náhražku Piña Colady?

    Bílej rumKokosovej sirupAnanasovej džus

    Další informace


    Myslíte, že půjde fazole v tomatové omačce z plechovky s kouskem chleba považovat za zdravou večeři?

    Kolikrát do týdne si jde tuto baštu dopřát, aby to tělo nebylo třeba už nějak proti srsti?Jistě nejde pouze o nadýmání. :)

    Další informace


    Znáte historiji Magiho koření.Kde se začalo vyrábět, a jak se časem mněnily suroviny.

    Doplňuji:Pokud vím byla to jedna z původních surovin.

    Další informace


    Mohou být informace o složení pokrmů/nápojů na jejich obalech lživé?

    Např. tu mám stát lahev s jahodovým sirupem, na němž hlásají without artificial preservation/colourants , tedy bez konzervantů a umělých barviv . Když ovšem k němu přivoníte, moc přírodně to zrovna nevoní, a navíc, kdyby byl opravdu bez konzervantů, přece už by dávno zplesnivěl už při převozu, kór je-li původem z Rakouska? Jediná přírodní konzervace by snad byla alkoholem, a po něm to taky nevoní, navíc to by uvést opravdu museli.Doplňuji:To Fortin: myslíte tím asi syntetický vitamín C (kyselinu askorbovou)? Tak nevím, jestli to mám brát pozitivně... )

    Další informace