• plocha - zástupci na ploše zmizí - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: plocha - zástupci na ploše zmizí. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - plocha - zástupci na ploše zmizí

  • Tady může sám sebe někdo z vlastní vůle deaktivovat? Všechny jeho otázky-odpovědi zmizí?



    Další informace


    Kam zmizí světlo, když se zhasne?



    Další informace


  • Koupil jsem starší autorádio a po vypnutí mi zmizí uložené stanice v předvolbách.Neví někdo čím to je?Díky.



    Další informace


  • Kam zmizí výpek z masa v jídelnách?

    když dělám doma např. kuře, je z něj plno šťávy, ale v jídelně to polejí vodou bez chuti... kam dají ten výpek?

    Další informace


  • NA notebooku Toshiba Tecra M5 jde chvilku displej a pak zmizí obraz a ukážou se jen mapy. Co s tím?

    Dobrý den, mám ntb Toshiba Tecra M5 a po zapnutí mi chvilku jde obraz a po chvilce se na displeji začnou dělat , mapy aobraz zmizí. Pžes externí monitor funguje normálně. Co by s tím mohlo být? Děkuji

    Další informace


    Ikony/ plocha - Windows posouvá ikony podle svýho



    Další informace


    Proč mi místo filmů naskakují zástupci?

    Dobrý den,když dám flešku s filmy do netbooku,naskáčí mi tam místo nich ikony se zástupci,kde je název filmu,1kb a umístění Windows C/system32.Film nejde spustit,ani nikde najít.Nejde ani vymazat,pořád to tam skáče zpátky. Když to dám do počítače,tam tam je film i ta ikona s tím zástupcem,ale ikonka s filmem je nějaká průsvitnější,taková bledá.A je pořád bledá i když ji z flešky,překopíruju do počítače.Už nevím co s tím,prosím poraďte.Dělá to jenom v tom netbooku.DěkujiDoplňuji:A kde bych prosím ty zástupce vzala.Jsou to normálně filmy stáhnuté přímo na flešku,které v počítači, v televizi i v přenosném DVD normálně hrají,ale v tom netbooku se mi objeví jako zástupci.Zkoušela jsem 5 flešek s filmy a všechny mi to udělali.To by to potom přece nevzala ani Tv,tak já jsem z toho jelen.

    Další informace


    Když odinstaluju Firefox, zmizí mi i záložky?

    Tím myslím, když ho pak znova nainstaluju, zůstanou záložky které byly v té minulé verzi firefoxu?Doplňuji:Dostal jsem dvě odpovědi, ale ani jedna z nich nebyla odpovědí na mou otázku. :) Takže znova a lépe. Když odinstaluju a znova nainstaluju firefox, budu tam mít opět ty samé záložky, nebo je to při odinstalaci nadobro vymaže?

    Další informace


    Ikona plocha 3D



    Další informace


    Proč se mi občas text, který právě v prohlížeči píšu, označí růžově a nakonec zmizí?

    Když někomu odepisuju na FB pod jeho status, fotku či píšu do nějaké internetové diskuze/fóra, označí se mi právě psaný text růžově. Když dál píšu, najednou text, který jsem právě napsala, zmizí. Často mi u toho i přeskočí kurzor. Myší to nebude, při psaní s ní nemanipuluju.Nevíte, co to je za funkci a jestli ji lze nějak vypnout? Stává se mi to na firemním i osobním počítači.Děkuji.Zde je obrázek: a href"https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/14993481_10211813458440143_3772975036070338754_n.jpg?oh94bc0118f701e18ea821faab10379029 oe58B37F84" rel"nofollow" https://scontent-fra3-1.xx.fbc dn.net/ hellip /a

    Další informace