po odinstal. programu novastahovák, se vypíná Pc,najednou zazní ťuk a vypne se. Jde zapnout jen s napájením ze sítě - poradna, odpovědi na dotazNa této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: po odinstal. programu novastahovák, se vypíná Pc,najednou zazní ťuk a vypne se. Jde zapnout jen s napájením ze sítě. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.Další informace |
mi nejde zapnout mobil. Jak jej připojím k nabíječce, zobrazí se mi tlačítko odemknout, ale nejde zapnout. Díky předem.Další informace |
Štve vás když se někdo ptá na jednu otázku pořád dokola i když tady zazní 3× tejdně???Další informace |
nešel mi s DO zapnout DVD rec,jinak vše fungovalo.Odpojil jsem ho ze sítě asi hodinku a funguje.Je to možné?Další informace |
Nevíte prosím, jak mám zapnout Sony Xperia Z1? Najednou nejde.Další informace |
PC se vypne /po zapnuti jen nahlasi ze se necekane vypnul/Další informace |
Problém s napájením notebookuDalší informace |
problém s napájením HP 4320SDalší informace |
Zrychlení sítě. Jde to?Další informace |
Notebook HP Pavilion dv6680ec - problém s napájenímDalší informace |
Co mám dělat když si rozjedu hru a ta hra se po 20minutách zase vypne ? teda se vypne cely compDoplňuji:ALE KDYŽ JSEM NA INTERNETU TAK SE TO NEVYPNE VUBEC ??Další informace |