• po reinstal. sytému WXP Home,nejda spustit video - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: po reinstal. sytému WXP Home,nejda spustit video. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - po reinstal. sytému WXP Home,nejda spustit video

  • Reinstal Win 8 na notebooku HP



    Další informace


    Nasdílení tiskačky z WXP do W7



    Další informace


    wXP nebootuje



    Další informace


    Zasekávání při startu systému WXP



    Další informace


    Problém s aktualizací WXP.

    Mám velký problém s aktualizacemi WXP. Opakovaně se snažím nainstalovat 3 aktualizace. Aktualizace zabezpečení rozhraní Microsoft .NET Framework 3.5 SP1, Aktualizace rozhraní Microsoft .NET Framework 2.0 SP2 a Aktualizace rozhraní Microsoft .NET Framework 3.5 SP1.Instalace proběhne vždy úspěšně. Potom spustím Microsoft Update znovu a zase se mi objevují, ale píše se, že ke stažení je 0kB a délka je 0 min. Jsem zaskočen tím, proč jsou tam aktualizace z SP1 a SP2. Prosím poraďte mi, byl bych rád za jakoukoli odpověď.Doplňuji:Moc tomu nerozumím, jen píšu, co tam mám. Třeba mi poradí někdo zkušenější.

    Další informace


    Správce aktulizací v WXP



    Další informace


    je i386 driver.cab stejný pro wxp a w2003



    Další informace


    reinstal OS - zaheslovaný bios



    Další informace


    reinstal win



    Další informace


    Reinstal telefonu



    Další informace