po reinstal. sytému WXP Home,nejda spustit video - poradna, odpovědi na dotazNa této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: po reinstal. sytému WXP Home,nejda spustit video. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.Další informace |
Reinstal Win 8 na notebooku HPDalší informace |
Nasdílení tiskačky z WXP do W7Další informace |
wXP nebootujeDalší informace |
Zasekávání při startu systému WXPDalší informace |
Problém s aktualizací WXP.Mám velký problém s aktualizacemi WXP. Opakovaně se snažím nainstalovat 3 aktualizace. Aktualizace zabezpečení rozhraní Microsoft .NET Framework 3.5 SP1, Aktualizace rozhraní Microsoft .NET Framework 2.0 SP2 a Aktualizace rozhraní Microsoft .NET Framework 3.5 SP1.Instalace proběhne vždy úspěšně. Potom spustím Microsoft Update znovu a zase se mi objevují, ale píše se, že ke stažení je 0kB a délka je 0 min. Jsem zaskočen tím, proč jsou tam aktualizace z SP1 a SP2. Prosím poraďte mi, byl bych rád za jakoukoli odpověď.Doplňuji:Moc tomu nerozumím, jen píšu, co tam mám. Třeba mi poradí někdo zkušenější.Další informace |
Správce aktulizací v WXPDalší informace |
je i386 driver.cab stejný pro wxp a w2003Další informace |
reinstal OS - zaheslovaný biosDalší informace |
reinstal winDalší informace |
Reinstal telefonuDalší informace |