po reinstalaci OS nefunguje wifi - poradna, odpovědi na dotazNa této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: po reinstalaci OS nefunguje wifi. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.Další informace |
Ahojky, chtěla bych se zeptat jak si můžu nahrát na mobil dva filmy když tomu mobilu nefunguje WiFi?Další informace |
Sony XPeria X10 mini pro - nefunguje wifiDalší informace |
U HTC Desire mi nejede wifi, v nastavení při zapínání wifi svítí chybaDalší informace |
Windows XP - mohl by při reinstalaci hexnout?Další informace |
Dostal sem nokiu 500 a potřebuji zjistit jak se mam připojit na moji wifi sit...A otazka když budu na te wifi tak mi toDalší informace |
Po reinstalaci prestala fungovat klavesniceDalší informace |
Udělal jsem reinstalaci systému XP bez formátování disku.teď se potřebuji dostat do bývalého adresáře uživatele v Documents and Settings, ale chce mne to pustit jenom jako admina, přičem žádné heslo admina jsem nevolil.Jak se do toho adresáře dostat, mám tam uložené třeba celkem potřebné záložkyDoplňuji:více v diskusi.Další informace |
Wifi nefunguje spravneDalší informace |
Keď k Wifi sieti pripojím notebook ASUS + usb wifi od SMC, Wifi začne padaťDalší informace |
Jak pouzit wifi router k prijmu wifi a nasledne z neho pripojit do zarizeni bez wifiDalší informace |