• po reinstalaci OS nefunguje wifi - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: po reinstalaci OS nefunguje wifi. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - po reinstalaci OS nefunguje wifi

  • Ahojky, chtěla bych se zeptat jak si můžu nahrát na mobil dva filmy když tomu mobilu nefunguje WiFi?



    Další informace


    Sony XPeria X10 mini pro - nefunguje wifi



    Další informace


    U HTC Desire mi nejede wifi, v nastavení při zapínání wifi svítí chyba



    Další informace


    Windows XP - mohl by při reinstalaci hexnout?



    Další informace


    Dostal sem nokiu 500 a potřebuji zjistit jak se mam připojit na moji wifi sit...A otazka když budu na te wifi tak mi to



    Další informace


  • Po reinstalaci prestala fungovat klavesnice



    Další informace


    Udělal jsem reinstalaci systému XP bez formátování disku.

    teď se potřebuji dostat do bývalého adresáře uživatele v Documents and Settings, ale chce mne to pustit jenom jako admina, přičem žádné heslo admina jsem nevolil.Jak se do toho adresáře dostat, mám tam uložené třeba celkem potřebné záložkyDoplňuji:více v diskusi.

    Další informace


    Wifi nefunguje spravne



    Další informace


    Keď k Wifi sieti pripojím notebook ASUS + usb wifi od SMC, Wifi začne padať



    Další informace


    Jak pouzit wifi router k prijmu wifi a nasledne z neho pripojit do zarizeni bez wifi



    Další informace