po reinstalaci win nelze aktivovat - tabulka aktivace je nefunkcni - poradna, odpovědi na dotazNa této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: po reinstalaci win nelze aktivovat - tabulka aktivace je nefunkcni. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.Další informace |
Čo mám robiť, ak mám nainštalovaný W8, ale nejde ho aktivovať?Další informace |
musim aktivovat windows 8.1 ? a co sa stane ak to nespravim?Další informace |
Obnova smazaných dat po reinstalaci WindowsDalší informace |
notebook ACER s Windows Vista.Na HD je záložní oddíl se systemem pro reinstalaci. Chtěl bych ho zrušit nevím ale jak.Obzvláště u Visty bych to nedělal, nevíš kdy se může hodit.Doplňuji:Pokud ale na tom budeš trvat a nenajdeš to nikde v nastavení, správě disku ap., poslouží zdarma a česky Total Commander.Další informace |
problém při reinstalaci Windowa vistaDalší informace |
Zálohování před reinstalací win XP.Další informace |
Problém s reinstalací WindowsDalší informace |
Zruseni nabidky vyberu OS po reinstalaci systemuDalší informace |
win xp aktivaceDalší informace |
Grafika po reinstalaci Windows - ovladače?Další informace |