• po reinstalaci win nelze aktivovat - tabulka aktivace je nefunkcni - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: po reinstalaci win nelze aktivovat - tabulka aktivace je nefunkcni. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - po reinstalaci win nelze aktivovat - tabulka aktivace je nefunkcni

  • Čo mám robiť, ak mám nainštalovaný W8, ale nejde ho aktivovať?



    Další informace


    musim aktivovat windows 8.1 ? a co sa stane ak to nespravim?



    Další informace


  • Obnova smazaných dat po reinstalaci Windows



    Další informace


    notebook ACER s Windows Vista.Na HD je záložní oddíl se systemem pro reinstalaci. Chtěl bych ho zrušit nevím ale jak.

    Obzvláště u Visty bych to nedělal, nevíš kdy se může hodit.Doplňuji:Pokud ale na tom budeš trvat a nenajdeš to nikde v nastavení, správě disku ap., poslouží zdarma a česky Total Commander.

    Další informace


    problém při reinstalaci Windowa vista



    Další informace


    Zálohování před reinstalací win XP.



    Další informace


    Problém s reinstalací Windows



    Další informace


    Zruseni nabidky vyberu OS po reinstalaci systemu



    Další informace


    win xp aktivace



    Další informace


    Grafika po reinstalaci Windows - ovladače?



    Další informace