Po startu Kubuntu jsou disky neaktivní, po otevření v Dolphinu vše vpořádku - poradna, odpovědi na dotazNa této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Po startu Kubuntu jsou disky neaktivní, po otevření v Dolphinu vše vpořádku. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.Další informace |
Neposkytnuti otevreni rakveDalší informace |
Když vám vypění flaška během otevření, tak je normální připadat si hloupě, protože se to dalo předvídat?Další informace |
Dobírka-otevreni baliku pred zaplacenimDalší informace |
Seat cordoba - z ceho jsou shodne disky?Další informace |
Otevreni SDKDalší informace |
Otevření kempu..máte někdo zkušenost?? co to vše obnáší...krom tedy peněz a pozemku..:)Další informace |
Kde najdu seznam nutného vybavení(dle norem), všechna povolení a potřeby ke kolaudaci, na otevření nové kavárny-cukrárnyDobré ráno. Snad Ti to pomůže.Cukrárna – kavárna je provozovna stravovacích služeb, která musí být provozována v souladu s Nařízením Evropského Parlamentu a Rady(ES) č. 852/2004 o hygieně potravin a Nařízením Evropského Parlamentu a Rady ( ES) č.178/2002 o , kterým se stanoví obecné zásady požadavky potravinového práva, dále se zákonem č. 258/2000 Sb. o ochraně veřejného zdraví a o změně některých souvisejících zákonů, vyhláškou č. 137/2004 Sb. o hygienických požadavcích na stravovací služby a o zásadách osobní a provozní hygieny při činnostech epidemiologicky závažných ve znění vyhlášky č.602/2006 Sb.Legislativa, která s danou problematikou úzce souvisí je i zákon č. 110/1997 Sb. o potravinách a tabákových výrobcích a Nařízení vlády č. 361/2007 Sb., kterým se stanoví podmínky ochrany zdraví při práci.Pokud Vám jde teprve o provozní záměr, je důležité, zda vznikne cukrárna ze stávajících prostor a dojde pouze ke změně užívání nebo zda půjde o stavbu novou. V tom případě by musela být na místně příslušnou KHS předložena projektová dokumentace zpracovaná v souladu se stavebním zákonem k vydání stanoviska a teprve pak by byla provozovna kolaudována, přičemž KHS by vydávala stanovisko i ke kolaudaci.Nařízení ES lze nalézt na webových stránkách KHS Královéhradeckého kraje.Další informace |
Kdo poradí....opět! Nemohu otevřít maily. Po otevřeníse vždy objeví Adobe Readr 9 nejde v žádném případě mail otevřít. Zajímavé je, že jsem dnes dopoledne normálně mohl maily otevírat. Díky za radu!Doplňuji:před vadou pc jsem otevíral Maily bez potíží...automaticky se objevil program, který to otevřel. Nyní při stahování musím při otevírání mailů najít program, poněvadž při spuštění se u stahování objeví vlevo znak Adobe Reader...já musím procházet až k Microsoft Offis PowerPoint Viewer nebo k jinému programu....lze to změnit k původní verzi?Další informace |
neco neni vporadku s RAMDalší informace |
Děkuju všem za rady ohledně otevření mailu.Mám ale další otázku:)) Viz níže:)Na serveru seznam.cz se mi již mail zobrazuje, ale úplně dole....dá se nějak nastavit, aby byl nahoře? Snažila jsem se ale na nic nepřišla:(Další informace |