• po úpravě videa v Avidemuxu 2.5-nejde zvuk - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: po úpravě videa v Avidemuxu 2.5-nejde zvuk. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - po úpravě videa v Avidemuxu 2.5-nejde zvuk

  • Mam led tv novou a antenu kanaly normalne naladim ale nejde me zvuk.poradite?



    Další informace


    Nejde mi na videích hlas ale zvuk ano. Jen ho trochu slyším. Jakto? Poradíte?



    Další informace


    Lze extrahovat a vložit nový zvuk do videa v programu Avidemux?



    Další informace


  • nejde mi zvuk i kdiš mám zapli všechno na ovladaču stehně mi youtube jde z rýchleně a ne funguje zvuk jen mi de zvuk na

    nejde mi zvuk i kdiš mám zapli všechno na ovladaču stehně mi youtube jde z rýchleně a ne funguje zvuk jen mi de zvuk na windows media player !!! poradte mi

    Další informace


  • Kde se dají v Praze sehnat vykuchané křepelky připravené ke kuchyňské úpravě?

    Kde se dají v Praze sehnat vykuchané křepelky připravené ke kuchyňské úpravě?

    Další informace


  • Jak se vkládá zvuk do videa?



    Další informace


    zvuk v pozadí - stále hraje zvuk z vypnutého videa



    Další informace


    Zvuk nejde.....pak jde.... pak zas nejde.... co s tím?

    Dobrý den, na mém pc mi nešel z neznámých důvodů zvuk....windows psal že zvukové zařízení neexistuje....ovšem předevčírem jsem nainstaloval hru Locomotion a ejhle- zvuk tam šel.... tak jsem rychle vyzkoušel přehrát film v pc a nic.... (ani na youtube....) zvuk mi jde jen v této hře.... (ani v jiných hrách nejde.....) nevíte čím to může být?

    Další informace


    Nejde mi přední panel u Realtek zvuk. karty



    Další informace


    Proč mi u notebooku zvuk ve sluchátkách jde a z reproduktorů ne??

    Nejde mi zvuk v notebooku. Když poslouchám ve sluchátkách, tak zvuk jde normálně, ale bez sluchátek nejde.

    Další informace