• po zapnutí počítača mi nefunguje myš - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: po zapnutí počítača mi nefunguje myš. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - po zapnutí počítača mi nefunguje myš

  • Co znamená HI-LIGHT varné zony a jak funguje? Při zapnutí svítí spirála po celou dobu červeně? Nebo se jakoby vypíná? ?



    Další informace


  • Myš Nefunguje při držení jakékoliv klávesy



    Další informace


    Hláška po zapnutí noťasu



    Další informace


    počítač se sám vypnul, po zapnutí nefunguje obraz.



    Další informace


    velmi pomale vypinanie pocitaca



    Další informace


    .NET Framework Initialization Error po zapnutí PC



    Další informace


    Dobrý den. Mužete mě poradit v PC po zapnutí i při internetu mě stale vyskakují tabulky (okna)

    Dobrý den. Mužete mě poradit v PC na internetu mě stale vyskakují tabulky Communicator.exe i jine třeba v aplikaci internet explorer došlo k chybě...zadám odeslat zprávu o chybách kde lze v PC nají o jakou chybu se jedna ? Vyskakuje i tabulka druhy disk nebo program je zaneprazdněný taky tabulka není přistup do dokumentu tyto posledni dvě při zapnuti PC tabulky Communicator.exe a v alikaci explorer došlo k problemu vyskakují během hledani v internetu a podobně . Děkují moc za odpovědiDoplňuji:RegistrovanýventouDobrý den. Mužete mě poradit v PC po zapnutí i při internetu mě stale vyskakují tabulky (okna)Dobrý den. Mužete mě poradit v PC i při internetu mě stale vyskakují tabulky (okna) tyto Communicator.exe i jine třeba v aplikaci internet explorer došlo k chybě...zadám odeslat zprávu o chybách kde lze v PC najít o jakou chybu se jedna ? Vyskakuje i tabulka druhy program je zaneprazdněný, taky tabulka není přistup do dokumentu (kliknu na OK a tabulka se zavře a až nyní naskoči internet) tyto posledni dvě při zapnuti PC, tabulky Communicator.exe a tabulka v alikaci explorer došlo k problemu vyskakují během hledani v internetu a podobněn nebo jen tak, čtu na internetu a vyskoči tabulka Communicator.exe nebo taky v alikaci explorer došlo problemu. Děkují všem moc za radu odpovědi

    Další informace


    Nevíte jak na Skype odnastavit autoamtické zapnutí mého účtu při zapnutí skype ?

    Nevíte jak na Skype odnastavit autoamtické zapnutí mého účtu při zapnutí skype ?

    Další informace


    Snížený výkon, nefunguje disk F, seká se po zapnutí.



    Další informace


    Co dělat, když se PC po zapnutí hned vypne?

    PC jsem převážel autem. Cca po 1-3 min po zapnuti se vypne. Po zapnuti běží v pořádku, ale pak se z ničeho nic vypne. I když místo normálního zapnutí dám opravit chyby v systému, tak se taky vypne. PC jsem i vyčistil.Mám Win7 64bit.Vůbec si nevím rady.Je to stolní pc.Myslím že HDD to nebude, počítač se vypne i když jsem v biosu, nekdy jen stisknu tlačítko na zapnutí a hned se vypne.

    Další informace