po zapnutí počítača mi nefunguje myš - poradna, odpovědi na dotazNa této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: po zapnutí počítača mi nefunguje myš. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.Další informace |
Co znamená HI-LIGHT varné zony a jak funguje? Při zapnutí svítí spirála po celou dobu červeně? Nebo se jakoby vypíná? ?Další informace |
Myš Nefunguje při držení jakékoliv klávesyDalší informace |
Hláška po zapnutí noťasuDalší informace |
počítač se sám vypnul, po zapnutí nefunguje obraz.Další informace |
velmi pomale vypinanie pocitacaDalší informace |
.NET Framework Initialization Error po zapnutí PCDalší informace |
Dobrý den. Mužete mě poradit v PC po zapnutí i při internetu mě stale vyskakují tabulky (okna)Dobrý den. Mužete mě poradit v PC na internetu mě stale vyskakují tabulky Communicator.exe i jine třeba v aplikaci internet explorer došlo k chybě...zadám odeslat zprávu o chybách kde lze v PC nají o jakou chybu se jedna ? Vyskakuje i tabulka druhy disk nebo program je zaneprazdněný taky tabulka není přistup do dokumentu tyto posledni dvě při zapnuti PC tabulky Communicator.exe a v alikaci explorer došlo k problemu vyskakují během hledani v internetu a podobně . Děkují moc za odpovědiDoplňuji:RegistrovanýventouDobrý den. Mužete mě poradit v PC po zapnutí i při internetu mě stale vyskakují tabulky (okna)Dobrý den. Mužete mě poradit v PC i při internetu mě stale vyskakují tabulky (okna) tyto Communicator.exe i jine třeba v aplikaci internet explorer došlo k chybě...zadám odeslat zprávu o chybách kde lze v PC najít o jakou chybu se jedna ? Vyskakuje i tabulka druhy program je zaneprazdněný, taky tabulka není přistup do dokumentu (kliknu na OK a tabulka se zavře a až nyní naskoči internet) tyto posledni dvě při zapnuti PC, tabulky Communicator.exe a tabulka v alikaci explorer došlo k problemu vyskakují během hledani v internetu a podobněn nebo jen tak, čtu na internetu a vyskoči tabulka Communicator.exe nebo taky v alikaci explorer došlo problemu. Děkují všem moc za radu odpovědiDalší informace |
Nevíte jak na Skype odnastavit autoamtické zapnutí mého účtu při zapnutí skype ?Nevíte jak na Skype odnastavit autoamtické zapnutí mého účtu při zapnutí skype ?Další informace |
Snížený výkon, nefunguje disk F, seká se po zapnutí.Další informace |
Co dělat, když se PC po zapnutí hned vypne?PC jsem převážel autem. Cca po 1-3 min po zapnuti se vypne. Po zapnuti běží v pořádku, ale pak se z ničeho nic vypne. I když místo normálního zapnutí dám opravit chyby v systému, tak se taky vypne. PC jsem i vyčistil.Mám Win7 64bit.Vůbec si nevím rady.Je to stolní pc.Myslím že HDD to nebude, počítač se vypne i když jsem v biosu, nekdy jen stisknu tlačítko na zapnutí a hned se vypne.Další informace |