Po zapnutí Win se mi na obrzovce oběví okno s upozorněním: ... - poradna, odpovědi na dotazNa této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Po zapnutí Win se mi na obrzovce oběví okno s upozorněním: .... Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.Další informace |
Da se poznat, zda-li ma opily clovek okno ?Ja vim, kladu hloupe otazky, ale objevuji se tu i vetsi perly....Kdyz je nekdo opily, da se na dotycnem poznat zda ma v tuto situaci okno, ci nikoli ? Jedna jinak opilec pokud vnima nez kdyz ma zatemnino ?Další informace |
Jak mám změnit motiv (jestli to jde ) u win xp aby vypadal jako win 7 ??poraďte třeba nějkej program nebo tak něco (nebo alespoň jako win vista)Další informace |
Sdílení tiskárny Win XP Pro vs Win XP HomeDalší informace |
Win xp vs win 7Další informace |
Jak nezavřít prohlížečové oknoDalší informace |
Dokumenty - Příkaz nelze provést, protoze je otevřeno dialogové oknoDalší informace |
GIMP 2.8 a omylem zavřené okno panelu nástrojů.Další informace |
Zapnutí počítače a vyskakující oknoDalší informace |
Win 8 za Win 7, náhrada Office za starší verzi, ..Další informace |
proč z win 8 x32 nejde instalace win 7 x64?Další informace |