• Po zapnutí Win se mi na obrzovce oběví okno s upozorněním: ... - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Po zapnutí Win se mi na obrzovce oběví okno s upozorněním: .... Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Po zapnutí Win se mi na obrzovce oběví okno s upozorněním: ...

  • Da se poznat, zda-li ma opily clovek okno ?

    Ja vim, kladu hloupe otazky, ale objevuji se tu i vetsi perly....Kdyz je nekdo opily, da se na dotycnem poznat zda ma v tuto situaci okno, ci nikoli ? Jedna jinak opilec pokud vnima nez kdyz ma zatemnino ?

    Další informace


  • Jak mám změnit motiv (jestli to jde ) u win xp aby vypadal jako win 7 ??

    poraďte třeba nějkej program nebo tak něco (nebo alespoň jako win vista)

    Další informace


    Sdílení tiskárny Win XP Pro vs Win XP Home



    Další informace


    Win xp vs win 7



    Další informace


    Jak nezavřít prohlížečové okno



    Další informace


    Dokumenty - Příkaz nelze provést, protoze je otevřeno dialogové okno



    Další informace


    GIMP 2.8 a omylem zavřené okno panelu nástrojů.



    Další informace


    Zapnutí počítače a vyskakující okno



    Další informace


    Win 8 za Win 7, náhrada Office za starší verzi, ..



    Další informace


    proč z win 8 x32 nejde instalace win 7 x64?



    Další informace