počet otevřených IE stránek v liště - poradna, odpovědi na dotazNa této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: počet otevřených IE stránek v liště. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.Další informace |
Na reklamu narážíme všude. Koho byste nejraději viděli v televizní reklamě? (V modré liště jsem nenašla).Další informace |
Když už se snižuje počet nezaměstnaných, snižuje se i počet úředníků na ÚP?Další informace |
Jak udělat vnější roh na lištěDalší informace |
Ahoj vespolek, potřebuji zjistit počet zaměstnanců několika německých firem.Další informace |
XP - panel jazykov na liste snadne spusteni sa vytratil...Další informace |
zmizela mi na liště ikona wifiAhoj, vždy jsem měla dole na liště ikonku pro wifi, když jsem jí rozklikla, mohla jsem se přihlásit buď na svůj přenosný internet a nebo na něčí wifi (kavárny, restaurace...) ale teď tam mám pouze svůj net, ale wifi ani jedno, jak to? zkoušela jsem jestli jsem si to nevypnula tlačítkem Fn, ale ne a není to tím, že by v dosahu nebyla ani jedna, vždy jich tu bylo sposuty...jsem absolutní laik, tak prosím vysvětlujte polopatě, pro blbý.. .:-D děkujiDoplňuji:pro Tom: tak jsem to zkusila a nic se nezměnilo... :-), ale diky za snahuDalší informace |
přepínání aj/čj na liště doleAhoj všem,z nějakýho důvodu se mi ztratily oba dva jazyky ze spodní lišty(možnosti přepnutí).Přepnutí l.alt+shift znám,jen mi jde o to jak to na tu lištu znova dostat.Díky za rady -)Doplňuji:právěže tam panel jazyků zaškrtnutý mám,ale jazyky nikde.Jinak mám windows XP.Další informace |
ztratila se ikona zvuku na listeDalší informace |
Hodiny v liště - začaly se předbíhatDalší informace |
Proč se mi na některých stránkách v dolní liště píše-hotovo, ale na stránce došlo k chybě a je výstražný trojůhelník?Doplňuji:Mám explorer a zatím jsem jiný nezkusila,mám Windows 7 ProfessionalDalší informace |