• Počitač mi už nefunguje mam plno virusov.... - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Počitač mi už nefunguje mam plno virusov..... Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Počitač mi už nefunguje mam plno virusov....

  • Proč se mi ve Favoritu intenzivně vybíjí 1/2 roku stará autobaterie (45Ah), musím nabíjet z nuly na plno každý měsíc...



    Další informace


  • Mám chvíli staršího rec.Philips 3500,nejde nahrávat DVB-T,mám pouze EXT2 a satelit nahraju.EXT1 nefunguje.



    Další informace


    Mám nový počítač .. jede ale obrazovce se nechce ... Prosím pomozte rychle !!



    Další informace


    Proč mi nefunguje na telefonu GPS?



    Další informace


  • poradite mi?? kde si mam sestavit pocitac



    Další informace


    Vycistenie PC od virusov, spyware, cervov atd



    Další informace


    Mám nový počítač a nevím jak dál : prosím prosím pomozte ! rychle

    Dostal jsem skládaný PC. Je to herní bomba - 6 jader procesor, nová grafika Nvidia Gforce ........atd .. a teď má tam být nainstalovaný 30 denni OS a když to zapojím ty kable a zapnu tak ! obrazovka nefachčí :-( když dám do pc CD s instal obrazovky - nic nejede (nechce se to načíst pořád černý obraz) ! prosím vás co tomu je !!????

    Další informace


    Mám Windows XP.Počítač se mi seká, prostě nereaguje jak má. Poradíte mi co stim??

    a) zkontrolovat viry (případně odvirovat)b) zkontrolovat zaplnění disku a nastavení swapů (případně promazat či ´opravit´)c) zkontrolovat teploty komponent (případně vyčistit nebo vyměnit větráčky)d) reinstalovat (pokud je stávající instance příliš ´zaneřáděná´)___Jestli je ti nejasná nějaká drobnost, doplň otázku (pokračuj v diskusi) - pokud je ti ale nejasné ´všechno´, požádej nějakého zkušenějšího kamaráda a nebo dej počítač do servisu...-)

    Další informace


    Na fb mi nejde jeden chat s někým a vždycky se mi sekne počítač,má to něco se skriptem.. co mám dělat ?

    Pokud je to problém na straně facebooku tak musíš počkat než to opraví,Pokud je to na straně tvého počítače tak si stáhni CCleaner nebo Wise Disk Cleaner a vyčisti si PCProgramy fungují jednodušespustíš, klikne šna tlačítko analyzovat a pak na tlačítko vyčistit.Od výrobce jsou nastaveny méně přísně, takže by neměli způsobit nějakou škodu

    Další informace


    Když mám pomalý počítač, jak zjistím, že PC běží na plný výkon?

    Ahoj, chtěl bych se zeptat jestli existuje nějaký program ve kterém zjistím že PC funguje na 100%můj pc je amd Triplecore Phenom x3 2.8ghz black edition ram 2GB-ddr3 a grafika geforce 8400gs 512mg 64 bit,a zdroj 400W.-systém nainstalovný windows vista 32bit.a problém je v tom že když si chci zahrát třeba GTA 4 tak se mi to seká i na ty nejnišší detaily, přitom mám víc než tato hra vyžaduje, tak by mě zajímalo jestli se dá nějak zjistit jsetli pc fakt na plno nebo to někdě pokulhává díky budu rád za všechny odpovědi :)

    Další informace