• Počítač nebo notebook? Proč? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Počítač nebo notebook? Proč?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Počítač nebo notebook? Proč?

  • Počítač vs. Notebook



    Další informace


    Čtete manuály, návody, příbalové letáky? Proč ano? Proč ne? Proč je dobré/zbytečné je číst? Proč myslíte...



    Další informace


  • Proč v Česku jezdí vlaky max. 160 km/h? Proč to není třeba 300 km/h? Proč to tak je, kromě omezení nevhodnými tratěmi



    Další informace


  • Myslíte, že mi tento notebook bude stačit na hry (FIFA 14, WoT), surfování na netu a filmy? Odkaz v popisu.



    Další informace


  • Notebook Dell Studio 1737 Black - resp. jaký notebook?



    Další informace


    Mám fotografii oka a potřebuji zjistit, co se skrývá v odrazu, nebo odraz alespoň zaostřit. Jak? Nejsem zběhlý v počítač

    Nijak. Pokud není obrázek natolik velký aby to bylo po přiblížení vidět, tak s tím počítač nic neudělá. Když tam ta informace není, tak ji nijak nevykouzlíš.Aneb toto nefunguje: a href"http://www.amk.to/images/articles/original/csi_1293042752.jpeg" rel"nofollow" http://www.amk.to/ hellip /a

    Další informace


    Proč mi počítač nedovolí využít všechna jádra?

    Včera jsem obdržel nový počítač,a po zapnutí mi ukazoval, že mám 4 jádra. Po chvíli se zasekl a já byl nucen ho restartovat ručně. Při druhém zapnutí mi ukazuje, že mám jen jedno jádro. Ani přes msconfig to nejde přepnout. Poraďte prosím...Doplňuji:I ve správci úloh mám jen jeden graf. A zdá se mi, že na výkonu je to znát.

    Další informace


    Kancelářský počítač - IP nebo AMD



    Další informace


    Počítač vs Notebook

    a href"http://www.alza.cz/asus-g10ac-cz003s-d476236.htm recenze" rel"nofollow" http://www.alza.cz/ hellip /a a href"http://mysn.co.uk/xmg-p303" rel"nofollow" http://mysn.co.uk/ hellip /a Kdyby bylo na vás kterej z těchto produktů by jste si vybrali počítač nebo notebook napišete kdyžtak proč.

    Další informace


    Je lepší a výhodnější vypnout počítač třeba na půl dne nebo stačí spořič obrazovky?

    na půl dne je lepší vypnout počítač.dělali se fámy, jak nesvědší stálé vypínání a zapínání počítačům, ale pokud odejdete od počítače déle jak na hodinu, tak je lepší ho vypnout nebo převést do režimu hybernace.já pokud jdu od počítače na max 3 hodiny, tak si dám stahovat nějaký film, nebo kontrolovat počítač avastem a nevypínám ho

    Další informace